22Март2019

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Человек и его дело Керівництво та трудовий колектив ДП «Артемсіль» подякували за підтримку

Керівництво та трудовий колектив ДП «Артемсіль» подякували за підтримку

Адміністрація та профспілковий комітет підприємства направили до Генеральної прокуратури України, профільного міністерства та губернатору Донецької області звернення з вдячністю за підтримку.

 У зверненнях підприємство виражає щиру подяку очильникам цих установ за принципову державницьку позицію при розгляді у Верховному Суді касаційної скарги ДП «Артемсіль» на рішення господарських судів Харківської області. Як відомо, своїми незаконними рішеннями від 4 квітня 2017 року та 22 травня 2017 року господарські суди першої та апеляційної інстанцій зобов’язали державне підприємство «Артемсіль» виплатити штрафні санкції у розмірі понад 88 мільйонів гривень комерційному підприємству «Пам’ять».

Генеральна прокуратура України, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Донецька ОДА виступили на захист інтересів держави. В подальшому це дало змогу запобігти безпідставному стягненню 70,4 мільйона гривень з державного підприємства.  

Як йдеться у зверненнях, соляники вдячні за те, що завдяки активній, наполегливій та високопрофесійній позиції вказаних державних установ у суді, постановою Верховного Суду від 20 березня 2018 року були скасовані незаконні судові рішення попередніх інстанцій. Справу передано на новий розгляд до господарського суду Харківської області для повного, всебічного та об’єктивного розгляду всіх обставин по суті спору.

«Бажаємо вам та вашим колективам професійних успіхів у захисті інтересів держави та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!», - йдеться у зверненнях.

 

 

Произвольный выбор

  • Коротко

  • Народные приметы

Сохраняется опасность проседания грунта и образования карстовых провалов в районе ст. Кудрявка (опасная зона бывшего рудника им. Шевченко). 

 

14 марта почитается память первомученицы Евдокии. В старину по Евдокии судили о лете и будущем урожае: «Какова Евдокия, таково и лето»; «Отколе ветер в Евдокию, оттуда и все лето». «Если грачи прилетели до Евдокии - лето будет мокрое, а снег сойдет рано». Если 14 марта идет снег с дождем и дует теплый ветер, значит лето будет мокрое; а мороз и ветер с севера - к лету холодному.

 


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова