13Декабрь2018

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Человек и его дело Мещанінов Роман Сергійович працює на руднику імені Володарського підприємства «Артемсіль»

Мещанінов Роман Сергійович працює на руднику імені Володарського підприємства «Артемсіль»

Мещанінов Роман Сергійович працює на руднику імені Володарського підприємства «Артемсіль»

з 1995 року. Починав свою трудову діяльність електрозварником в цеху фасування. Після отримання  вищої освіти у  2004 році його було переведено на гірничу ділянку гірником, а потім слюсарем з ремонту гірничого обладнання. На цій посаді він пропрацював 8 років і вже 5 років виконує роботу машиніста ГВМ. Йому подобається працювати в дружному шахтарському колективі та передавати знання і досвід з обслуговування техніки молодим робітникам. З повагою до Романа Сергійовича відносяться керівники і колеги по роботі. У вільний від роботи час Роман Мещанінов допомагає родичам, працює на фермерському господарстві. А ще Роман Сергійович – гарний сім’янин. Разом з дружиною вони виховують двох дітей.

 

 

Произвольный выбор

  • Коротко

  • Народные приметы

Сохраняется опасность проседания грунта и образования карстовых провалов в районе ст. Кудрявка (опасная зона бывшего рудника им. Шевченко). 

 

В этот день почитается память святого пророка Наума. В народе этого святого называли Грамотником, поскольку в этот день в старину (с 1 декабря по старому стилю) начинали учить детей грамоте. Учебные «мучения» детей дополнялись ветром, который был очень характерен в день пророка Наума: «Пришел Наум, зимний ветер подул». Если ветер с юго-западного переходил на западный или северо-западный, ждали усиления морозов.


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова