15Август2018

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Человек и его дело Мещанінов Роман Сергійович працює на руднику імені Володарського підприємства «Артемсіль»

Мещанінов Роман Сергійович працює на руднику імені Володарського підприємства «Артемсіль»

Мещанінов Роман Сергійович працює на руднику імені Володарського підприємства «Артемсіль»

з 1995 року. Починав свою трудову діяльність електрозварником в цеху фасування. Після отримання  вищої освіти у  2004 році його було переведено на гірничу ділянку гірником, а потім слюсарем з ремонту гірничого обладнання. На цій посаді він пропрацював 8 років і вже 5 років виконує роботу машиніста ГВМ. Йому подобається працювати в дружному шахтарському колективі та передавати знання і досвід з обслуговування техніки молодим робітникам. З повагою до Романа Сергійовича відносяться керівники і колеги по роботі. У вільний від роботи час Роман Мещанінов допомагає родичам, працює на фермерському господарстві. А ще Роман Сергійович – гарний сім’янин. Разом з дружиною вони виховують двох дітей.

 

 

Произвольный выбор

  • Коротко

  • Народные приметы

Сохраняется опасность проседания грунта и образования карстовых провалов в районе ст. Кудрявка (опасная зона бывшего рудника им. Шевченко). 

 

14 августа отмечается праздник Происхождения Креста Господня (Первый Спас). Наши предки говорили, что у Спаса всего в запасе: и дождь, и ветер, и разнопогодье, то есть погоду на этот день предугадать было сложно. Если все-таки в этот день будет дождь, то мало пожаров бывает. С этого дня начинаются проводы лета, может быть первый ранний ночной заморозок, начало холодных рос.


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова