24Февраль2019

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Человек и его дело Віктор Валентинович Гамаюн

Віктор Валентинович Гамаюн

Про Віктора Валентиновича Гамаюна можна однозначно сказати, що він – людина своєї справи. Зі слів в.о. головного інженера ДП «Артемсіль» – Андрія Анатолійовича Волошина, В.В. Гамаюн отримав певний виробничий досвід, працюючи на руднику №1,3, що стало основною запорукою його успіху, як керівника. Він досконально знає, коли і що конкретно потрібно для плідної роботи енергетичного господарства підприємства і яким чином можна швидко вирішити те чи інше виробниче питання, що стосується енергетики.

 

Колеги по відділу відгукуються про Віктора Валентиновича, як про грамотну, відповідальну і комунікабельну людину.

На посаді головного енергетика Гамаюн В.В. пропрацював 8 років. Починав свою трудову діяльність Віктор Валентинович у 1992 році. Після закінчення Алчевського гірничо-металургійного інституту він влаштувався гірничим майстром в ШВУ. У 1995 році був переведений гірничим майстром на рудник №3, а трохи пізніше був призначений на посаду електромеханіка ділянки гірничих робіт рудника №3. У 2009 році він працював заступником начальника ділянки гірничих робіт цього ж рудника, а в 2010 році був призначений головним енергетиком ДП «Артемсіль».

За час роботи на підприємстві Віктор Валентинович Гамаюн неодноразово заохочувався почесними грамотами, нагородами та преміями, серед яких: Знак Шахтарської Слави, грамоти профільного міністерства, а також грамоти адміністрації та профспілкового комітету. 

Вільний від роботи час Віктор Валентинович приділяє своїй сім’ї: він прекрасний чоловік, батько і дідусь. Він також любить свою дачну ділянку, де з дружиною вирощує фрукти, ягоди та овочі. А от активно відпочивати Віктор Валентинович вважає за краще на рибалці.

Произвольный выбор

  • Коротко

  • Народные приметы

Сохраняется опасность проседания грунта и образования карстовых провалов в районе ст. Кудрявка (опасная зона бывшего рудника им. Шевченко). 

 

15 февраля отмечается праздник Сретения Господня. Какая погода на Сретенье — такой и весна будет. Если на Сретенье дорогу переметает — весна будет поздней и холодной. Если тепло на Сретенье — весна будет ранней и теплой. «Если в этот день снежок — весной будет дожжок», то есть весна будет затяжной и дождливой. Предсказать погоду могла и курица: если напьется у порога воды — весна будет теплой и ранней.


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова