22Февраль2019

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Человек и его дело Праця на загальне благо

Праця на загальне благо

Сергій Сергійович Шевцов працює у ДП «Артемсіль» з 1994 року (загальний стаж на підприємстві – 23,5 років).

 

Так склалося життя, що після закінчення ПТУ №111 та отримання спеціальності кухаря-кондитера, Сергій Шевцов вирішив все ж піти по стопах батька і докорінно змінити професію, влаштувавшись на рудник №4 гірником.

У 2000 році, після технічного навчання на підприємстві та отримання нової спеціальності – машиніст НДМ, Сергій Шевцов став працювати машиністом навантажувально-доставочної машини гірничої ділянки рудника №4, де працює і в цей час.

Керівництво та колеги по роботі з повагою відгукуються про Сергія Сергійовича. У 2013-му і 2016-му роках за плідну працю він був нагороджений грамотами профільного Міністерства.

У вільний від роботи час Сергій Сергійович любить займатися домашнім господарством. Він прекрасний турботливий чоловік і дбайливий батько, який виховує доньку.

За його словами, найголовніше в житті ставитися до людей так, як ти хотів би, щоб вони ставилися до тебе. Прожити життя, щоб було що згадати з найкращими і найтеплішими почуттями. Головне, на його думку, це – щирі відносини, праця на загальне благо і людська турбота.

Вікторія ГУБАНОВА.

 

 

Произвольный выбор

  • Коротко

  • Народные приметы

Сохраняется опасность проседания грунта и образования карстовых провалов в районе ст. Кудрявка (опасная зона бывшего рудника им. Шевченко). 

 

15 февраля отмечается праздник Сретения Господня. Какая погода на Сретенье — такой и весна будет. Если на Сретенье дорогу переметает — весна будет поздней и холодной. Если тепло на Сретенье — весна будет ранней и теплой. «Если в этот день снежок — весной будет дожжок», то есть весна будет затяжной и дождливой. Предсказать погоду могла и курица: если напьется у порога воды — весна будет теплой и ранней.


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова