26червня2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Людина та її справа Праця на загальне благо

Праця на загальне благо

Сергій Сергійович Шевцов працює у ДП «Артемсіль» з 1994 року (загальний стаж на підприємстві – 23,5 років).

 

Так склалося життя, що після закінчення ПТУ №111 та отримання спеціальності кухаря-кондитера, Сергій Шевцов вирішив все ж піти по стопах батька і докорінно змінити професію, влаштувавшись на рудник №4 гірником.

У 2000 році, після технічного навчання на підприємстві та отримання нової спеціальності – машиніст НДМ, Сергій Шевцов став працювати машиністом навантажувально-доставочної машини гірничої ділянки рудника №4, де працює і в цей час.

Керівництво та колеги по роботі з повагою відгукуються про Сергія Сергійовича. У 2013-му і 2016-му роках за плідну працю він був нагороджений грамотами профільного Міністерства.

У вільний від роботи час Сергій Сергійович любить займатися домашнім господарством. Він прекрасний турботливий чоловік і дбайливий батько, який виховує доньку.

За його словами, найголовніше в житті ставитися до людей так, як ти хотів би, щоб вони ставилися до тебе. Прожити життя, щоб було що згадати з найкращими і найтеплішими почуттями. Головне, на його думку, це – щирі відносини, праця на загальне благо і людська турбота.

Вікторія ГУБАНОВА.

 

 

Випадковий вибір

  • Останні новини

  • Коротко

  • Народні прикмети

Соляники на всеукраїнській спартакіаді «Сила духу» Соляники н... У середу, 19 червня в Бахмут... More detail
Совместными усилиями быстро потушили пожар Совместным... Поздним июньским вечером ... More detail
Провалье по-прежнему таит реальную угрозу Провалье п... Аномально жаркая весна и н... More detail

Сохраняется опасность проседания грунта и образования карстовых провалов в районе ст. Кудрявка (опасная зона бывшего рудника им. Шевченко). 

 

   6 квітня відзначається Переддень Благовіщення і вшановується пам'ять преподобного Захарії монаха. За старих часів примітили: якщо ніч на Захарія тепла - весна дружна буде.

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова