19червня2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Людина та її справа Трудові династії «Артемсолі»

Трудові династії «Артемсолі»

На дільниці з помелу, переробки та навантаження солі рудника №4 працює високопрофесійний трудовий колектив. У числі сумлінних, кваліфікованих працівників – електрослюсар, слюсар черговий та з  ремонту устаткування Анатолій Мусійович ШАРКО. Він має загальний 30-річний стаж роботи, і вже понад 20 років працює у ДП «Артемсіль».

 

 А. М. Шарко завжди відповідально ставиться до виконання будь-яких виробничих завдань, любить своє діло і передає багатий досвід молодим. До речі, його син Віталій також працює разом з батьком. На фото: Анатолій та Віталій Шарко виконують ремонтні роботи.

Зараз Віталій отримує вищу освіту, навчаючись у Сєвєродонецькому університеті. А у свій вільний час батько й син люблять порибалити, або зайнятися справами по господарству, бо живуть вони у власному будинку в Роздолівці, де роботи завжди вистачає.

Випадковий вибір

  • Останні новини

  • Коротко

  • Народні прикмети

Соляники на всеукраїнській спартакіаді «Сила духу» Соляники н... У середу, 19 червня в Бахмут... More detail
Совместными усилиями быстро потушили пожар Совместным... Поздним июньским вечером ... More detail
Провалье по-прежнему таит реальную угрозу Провалье п... Аномально жаркая весна и н... More detail

Сохраняется опасность проседания грунта и образования карстовых провалов в районе ст. Кудрявка (опасная зона бывшего рудника им. Шевченко). 

 

   6 квітня відзначається Переддень Благовіщення і вшановується пам'ять преподобного Захарії монаха. За старих часів примітили: якщо ніч на Захарія тепла - весна дружна буде.

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова