19квітня2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Людина та її справа Трудові династії «Артемсолі»

Трудові династії «Артемсолі»

На дільниці з помелу, переробки та навантаження солі рудника №4 працює високопрофесійний трудовий колектив. У числі сумлінних, кваліфікованих працівників – електрослюсар, слюсар черговий та з  ремонту устаткування Анатолій Мусійович ШАРКО. Він має загальний 30-річний стаж роботи, і вже понад 20 років працює у ДП «Артемсіль».

 

 А. М. Шарко завжди відповідально ставиться до виконання будь-яких виробничих завдань, любить своє діло і передає багатий досвід молодим. До речі, його син Віталій також працює разом з батьком. На фото: Анатолій та Віталій Шарко виконують ремонтні роботи.

Зараз Віталій отримує вищу освіту, навчаючись у Сєвєродонецькому університеті. А у свій вільний час батько й син люблять порибалити, або зайнятися справами по господарству, бо живуть вони у власному будинку в Роздолівці, де роботи завжди вистачає.

Випадковий вибір

  • Останні новини

  • Коротко

  • Народні прикмети

«Весенние старты» – для самых маленьких пловцов «Весенние ... 6 апреля 2019 года в спортком... More detail
Футбольний турнір за Кубок ДП «Артемсіль» Футбольний... У спорткомплексі підприєм... More detail
Жизнеутверждающая энергетика Амоса Чаппла Жизнеутвер... 9 апреля ГП «Артемсоль» по... More detail

Сохраняется опасность проседания грунта и образования карстовых провалов в районе ст. Кудрявка (опасная зона бывшего рудника им. Шевченко). 

 

   6 квітня відзначається Переддень Благовіщення і вшановується пам'ять преподобного Захарії монаха. За старих часів примітили: якщо ніч на Захарія тепла - весна дружна буде.

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова