22жовтня2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Людина та її справа Трудові династії «Артемсолі»

Трудові династії «Артемсолі»

На дільниці з помелу, переробки та навантаження солі рудника №4 працює високопрофесійний трудовий колектив. У числі сумлінних, кваліфікованих працівників – електрослюсар, слюсар черговий та з  ремонту устаткування Анатолій Мусійович ШАРКО. Він має загальний 30-річний стаж роботи, і вже понад 20 років працює у ДП «Артемсіль».

 

 А. М. Шарко завжди відповідально ставиться до виконання будь-яких виробничих завдань, любить своє діло і передає багатий досвід молодим. До речі, його син Віталій також працює разом з батьком. На фото: Анатолій та Віталій Шарко виконують ремонтні роботи.

Зараз Віталій отримує вищу освіту, навчаючись у Сєвєродонецькому університеті. А у свій вільний час батько й син люблять порибалити, або зайнятися справами по господарству, бо живуть вони у власному будинку в Роздолівці, де роботи завжди вистачає.

Випадковий вибір

  • Останні новини

  • Коротко

  • Народні прикмети

Хвойный лес, свежий воздух и сбор грибов Хвойный ле... 13 октября для работников у... More detail
Соледарці стали переможцями у Слов’янську Соледарці ... 5 жовтня 2019 року у місті Сл... More detail
Соледарские боксеры провели ряд успешных боев Соледарски... С 17 по 21 сентября воспитан... More detail

Сохраняется опасность проседания грунта и образования карстовых провалов в районе ст. Кудрявка (опасная зона бывшего рудника им. Шевченко). 

 

   20 жовтня відзначається день пам'яті святого Сергія. У народі цей день називали Сергій Зимовий або приморозки, і говорили: "Сергій зиму починає". Якщо сніг випаде, коли дерева ще не скинули листя, то він скоро розтане. Якщо земля у цей день снігом вкриється, то до Мотрони (22 листопада) зима "встане на ноги".

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова