22жовтня2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Людина та її справа Олена Біла – професіонал бухгалтерської справи

Олена Біла – професіонал бухгалтерської справи

Минулого тижня вийшла на заслужений відпочинок головний бухгалтер ДП «Артемсіль», справжній знавець бухгалтерської справи Олена Миколаївна Біла.

 

В урочистій обстановці перші керівники ДП «Артемсіль» та первинної профспілкової організації, начальники відділів і служб підприємства щиро подякували Олені Миколаївні за багаторічну сумлінну працю, фаховий підхід до виконання своїх посадових обов’язків.

Як зазначив в.о. директора ДП «Артемсіль» Юрій Товстокоренко, сумно коли після багатьох років закінчується співпраця з високопрофесійними, відповідальними спеціалістами, справжніми майстрами своєї справи. Саме таким робітником є Олена Миколаївна. Але ж соляники сподіваються, що вона буде підтримувати зв’язок з колективом, адже ми завжди цінуємо її поради та досвід.

З нагоди виходу на пенсію О.М. Білу було нагороджено почесною грамотою від адміністрації підприємства.

Випадковий вибір

  • Останні новини

  • Коротко

  • Народні прикмети

Хвойный лес, свежий воздух и сбор грибов Хвойный ле... 13 октября для работников у... More detail
Соледарці стали переможцями у Слов’янську Соледарці ... 5 жовтня 2019 року у місті Сл... More detail
Соледарские боксеры провели ряд успешных боев Соледарски... С 17 по 21 сентября воспитан... More detail

Сохраняется опасность проседания грунта и образования карстовых провалов в районе ст. Кудрявка (опасная зона бывшего рудника им. Шевченко). 

 

   20 жовтня відзначається день пам'яті святого Сергія. У народі цей день називали Сергій Зимовий або приморозки, і говорили: "Сергій зиму починає". Якщо сніг випаде, коли дерева ще не скинули листя, то він скоро розтане. Якщо земля у цей день снігом вкриється, то до Мотрони (22 листопада) зима "встане на ноги".

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова