07грудня2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Людина та її справа Залізничник за покликом серця

Залізничник за покликом серця

З 2010 року на руднику №8 ДП «Артемсіль» працює майстер шляховий, справжній фахівець своєї справи Зуфар Шайдуллін.

 

Після закінчення школи він, не вагаючись, вступив до залізничного технікуму, обравши для себе професію залізничника. Про це рішення Зуфар Ягьфарович досі не шкодує, бо ця професія йому до душі. Вже працюючи на нашому підприємстві, він отримав вищу освіту, закінчивши магістратуру Українського державного університету залізничного транспорту (Харків).

Зараз на руднику під його керівництвом працює п’ять робітників дорожньо-колійної бригади. Усі вони виконують роботи, пов’язані з ремонтом та обслуговуванням під’їзних шляхів. Про свою бригаду майстер відгукується дуже схвально, говорить, що працює пліч о пліч з людьми, які можуть виконати будь-які складні виробничі завдання. От і в день нашої розмови залізничники замінювали рейко-шпальну решітку, чистили дренажну систему. Зуфар Ягьфарович вважає, що головне в роботі, це розуміння один одного та виконавча дисципліна. І усі ці ділові якості притаманні його підлеглим.

А свій вільний час Зуфар Шайдуллін присвячує улюбленим заняттям – рибалці та квітам. На своїй присадибній ділянці разом з дружиною він вирощує квіти і отримує від цього велике задоволення.

Ось такі різносторонньо талановиті люди успішно працюють на нашому підприємстві.

Випадковий вибір

  • Останні новини

  • Коротко

  • Народні прикмети

Когда сердце бьется в унисон с работой предприятия Когда серд... В этом году вышел на заслу... More detail
Наші «зірочки» підкорили Прагу Наші «зіро... З ціллю залучення дітей та... More detail
Соляники відвідали льодову арену «Альтаїр» Соляники в... У суботу, 16 жовтня група со... More detail

Сохраняется опасность проседания грунта и образования карстовых провалов в районе ст. Кудрявка (опасная зона бывшего рудника им. Шевченко). 

 

  29 листопада  вшановується пам'ять апостола і євангеліста Матвія. У народі говорили: «Якщо на Матвія вітри віють буйні - бути хуртовина-метелям до Миколи Зимового (19 грудня)". Холодний Матвій віщує сувору зиму. У цей день може бути як відлига, так і справжня холоднеча. У колишні часи говорили: «На святого Матвія зима потіє", тобто земля під снігом пріє.

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова