07грудня2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Людина та її справа Керівному складу представили нового директора

Керівному складу представили нового директора

У понеділок, 5 серпня, керівному складу ДП «Артемсіль» було представлено новопризначеного виконуючого обов’язки директора – Вадима Васильовича Меткого.

 

У своїй промові новий очільник підприємства коротко розповів про себе: отриману освіту та досвід роботи в галузі промислового виробництва. Детальніше він зупинився на головних проблемах, які зараз ускладнюють роботу колективу соляників. В першу чергу, це постійне підвищення плати за транспортування вантажів залізницею, укріплення гривні, як наслідок, зниження конкурентоспроможності продукції і зменшення обсягів видобутку та реалізації солі.

Вадим Васильович сказав, що впевнений в професійності керівництва та колективу підприємства. Він планує зробити регулярними оперативні наради при директорі, на яких будуть обговорюватися та вирішуватися різні важливі питання.

В.В. Меткий подякував Ю.В. Товстокоренку, який очолював ДП «Артемсіль» з лютого 2018 року, за стабілізацію діяльності підприємства у складних економічних умовах.

Відділ комунікацій зі ЗМІ.

Випадковий вибір

  • Останні новини

  • Коротко

  • Народні прикмети

Когда сердце бьется в унисон с работой предприятия Когда серд... В этом году вышел на заслу... More detail
Наші «зірочки» підкорили Прагу Наші «зіро... З ціллю залучення дітей та... More detail
Соляники відвідали льодову арену «Альтаїр» Соляники в... У суботу, 16 жовтня група со... More detail

Сохраняется опасность проседания грунта и образования карстовых провалов в районе ст. Кудрявка (опасная зона бывшего рудника им. Шевченко). 

 

  29 листопада  вшановується пам'ять апостола і євангеліста Матвія. У народі говорили: «Якщо на Матвія вітри віють буйні - бути хуртовина-метелям до Миколи Зимового (19 грудня)". Холодний Матвій віщує сувору зиму. У цей день може бути як відлига, так і справжня холоднеча. У колишні часи говорили: «На святого Матвія зима потіє", тобто земля під снігом пріє.

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова