18серпня2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Людина та її справа Керівному складу представили нового директора

Керівному складу представили нового директора

У понеділок, 5 серпня, керівному складу ДП «Артемсіль» було представлено новопризначеного виконуючого обов’язки директора – Вадима Васильовича Меткого.

 

У своїй промові новий очільник підприємства коротко розповів про себе: отриману освіту та досвід роботи в галузі промислового виробництва. Детальніше він зупинився на головних проблемах, які зараз ускладнюють роботу колективу соляників. В першу чергу, це постійне підвищення плати за транспортування вантажів залізницею, укріплення гривні, як наслідок, зниження конкурентоспроможності продукції і зменшення обсягів видобутку та реалізації солі.

Вадим Васильович сказав, що впевнений в професійності керівництва та колективу підприємства. Він планує зробити регулярними оперативні наради при директорі, на яких будуть обговорюватися та вирішуватися різні важливі питання.

В.В. Меткий подякував Ю.В. Товстокоренку, який очолював ДП «Артемсіль» з лютого 2018 року, за стабілізацію діяльності підприємства у складних економічних умовах.

Відділ комунікацій зі ЗМІ.

Випадковий вибір

  • Останні новини

  • Коротко

  • Народні прикмети

Ми чекаємо на ваші оригінальні роботи! Ми чекаємо ... Триває конкурс інсталяцій... More detail
«Райдуга» ... Відбулося урочисте відкри... More detail
На службі у промислового виробництва На службі у... Ремонтно-будівельне управ... More detail

Сохраняется опасность проседания грунта и образования карстовых провалов в районе ст. Кудрявка (опасная зона бывшего рудника им. Шевченко). 

 

   29 липня відзначається день священномученика Афіногена, єпископа Підахвійського. З цього дня ночі стають холоднішими, спека спадає. У минулі часи помітили, якщо верес зацвів, значить липень уступає місце серпню. Також народ примітив, що на Афіногена пташки задумуються (замовкають).

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова