22жовтня2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Людина та її справа Дякуємо за багаторічну сумлінну працю

Дякуємо за багаторічну сумлінну працю

У цьому місяці вийшли на заслужений відпочинок Володимир Степанович Захаренко – інженер відділу комунікацій та зв’язків з громадськістю та Анатолій Камітович Аблішев – провідний інженер з організації, експлуатації та ремонту відділу головного механіка ДП «Артемсіль».

 

В урочистій обстановці перші керівники підприємства та первинної профспілкової організації щиро подякували Володимиру Степановичу та Анатолію Камітовичу за багаторічну сумлінну працю, передачу свого досвіду молодому поколінню, та за все, що вони зробили для розвитку підприємства та соляного виробництва.

Зазначимо, що Володимир Степанович Захаренко та Анатолій Камітович Аблішев мають 50-річний безперервний стаж роботи на нашому підприємстві. З нагоди виходу на пенсію їх було нагороджено почесними грамотами, на їх адресу прозвучали слова вдячності.

Не шкодуючи сил, часом забуваючи про відпочинок, ці досвідчені фахівці багато років пропрацювали в ДП «Артемсіль». І саме тепер вони зможуть присвятити свій вільний час рідним та близьким, або ж зайнятися улюбленою справою.

Від душі бажаємо їм міцного здоров’я, добра, миру і благополуччя!

Володимир НИЗИЄНКО.

 

Випадковий вибір

  • Останні новини

  • Коротко

  • Народні прикмети

Хвойный лес, свежий воздух и сбор грибов Хвойный ле... 13 октября для работников у... More detail
Соледарці стали переможцями у Слов’янську Соледарці ... 5 жовтня 2019 року у місті Сл... More detail
Соледарские боксеры провели ряд успешных боев Соледарски... С 17 по 21 сентября воспитан... More detail

Сохраняется опасность проседания грунта и образования карстовых провалов в районе ст. Кудрявка (опасная зона бывшего рудника им. Шевченко). 

 

   20 жовтня відзначається день пам'яті святого Сергія. У народі цей день називали Сергій Зимовий або приморозки, і говорили: "Сергій зиму починає". Якщо сніг випаде, коли дерева ще не скинули листя, то він скоро розтане. Якщо земля у цей день снігом вкриється, то до Мотрони (22 листопада) зима "встане на ноги".

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова