18січня2020

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Людина та її справа Низький уклін прийомним батькам

Низький уклін прийомним батькам

30 вересня, саме в православне свято Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, в нашій країні відзначили День усиновлення.

Це свято життєвої мудрості і щирості, свято великої душі та терпіння. Воно нагадує суспільству, що татом та мамою можна стати не лише народивши малюка, а і усиновивши його, або взявши на виховання в прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, під опіку та піклування.

Добре, що у нашій Соледарській об’єднанній територіальній громаді є люди, яким небайдужа доля дітей, що потрапили у складні життєві умови. Тільки за цей рік у нас було створено дві нові прийомні родини: Андріанових – Шевельових та Соколових.

За покликом свого доброго серця ці люди, яких добре знають і поважають в колективі ДП «Артемсіль», змогли стати життєвою опорою для малюків. Низький уклін цим чудовим людям, що подарували батьківську турботу та родинне тепло своїм прийомним дітям.

Служба у справах дітей

Соледарської міської ради.

Випадковий вибір

  • Останні новини

  • Коротко

  • Народні прикмети

Тих, хто сам звик вражати, приємно вразила сіль Тих, хто са... Нещодавно ДП «Артемсіль» ... More detail
П’ятдесят років – у діалозі з читачем! П’ятдесят ... 18 грудня 2019 року виповнило... More detail
Детям – утренники и конфеты, взрослым – шампанское Детям – ут... С 20 по 21 декабря для детей ... More detail

Сохраняется опасность проседания грунта и образования карстовых провалов в районе ст. Кудрявка (опасная зона бывшего рудника им. Шевченко). 

 

  18 січня відзначається Водохресний святвечір, переддень Богоявлення. У цей день дотримуються суворого посту, тому переддень Богоявлення називають ще Голодного кутею. Якщо в цей день заметіль, сніг і поземка - бути хорошому врожаю. Якщо зоряна ніч на Водохреще - буде врожай ягід, гороху і хліба. Сильні південні вітри 18 січня віщують грозове літо, а заметіль на Водохреще приносить заметіль на Масницю. Повний місяць цього дня обіцяє великий розлив річок навесні.

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова