22жовтня2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Людина та її справа Низький уклін прийомним батькам

Низький уклін прийомним батькам

30 вересня, саме в православне свято Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, в нашій країні відзначили День усиновлення.

Це свято життєвої мудрості і щирості, свято великої душі та терпіння. Воно нагадує суспільству, що татом та мамою можна стати не лише народивши малюка, а і усиновивши його, або взявши на виховання в прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, під опіку та піклування.

Добре, що у нашій Соледарській об’єднанній територіальній громаді є люди, яким небайдужа доля дітей, що потрапили у складні життєві умови. Тільки за цей рік у нас було створено дві нові прийомні родини: Андріанових – Шевельових та Соколових.

За покликом свого доброго серця ці люди, яких добре знають і поважають в колективі ДП «Артемсіль», змогли стати життєвою опорою для малюків. Низький уклін цим чудовим людям, що подарували батьківську турботу та родинне тепло своїм прийомним дітям.

Служба у справах дітей

Соледарської міської ради.

Випадковий вибір

  • Останні новини

  • Коротко

  • Народні прикмети

Хвойный лес, свежий воздух и сбор грибов Хвойный ле... 13 октября для работников у... More detail
Соледарці стали переможцями у Слов’янську Соледарці ... 5 жовтня 2019 року у місті Сл... More detail
Соледарские боксеры провели ряд успешных боев Соледарски... С 17 по 21 сентября воспитан... More detail

Сохраняется опасность проседания грунта и образования карстовых провалов в районе ст. Кудрявка (опасная зона бывшего рудника им. Шевченко). 

 

   20 жовтня відзначається день пам'яті святого Сергія. У народі цей день називали Сергій Зимовий або приморозки, і говорили: "Сергій зиму починає". Якщо сніг випаде, коли дерева ще не скинули листя, то він скоро розтане. Якщо земля у цей день снігом вкриється, то до Мотрони (22 листопада) зима "встане на ноги".

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова