23Январь2019

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Это интересно Здійснена мрія життя

Здійснена мрія життя

22 грудня 2017 року у Соледарській міській бібліотеці відбулася презентація другої поетичної збірки «Лунай, поезія!». До неї увійшли твори 21-го поета Соледарскої об’єднаної територіальної громади, в тому числі, працівників ДП «Артемсіль» і ветеранів підприємства.

 

Засновник збірок та ідейний натхненник поетичних зустрічей Валентина Куплевацька, член Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України», розповіла, що збірка складається з віршованих творів різних за стилем, темами і художніми особливостями. В той же час всі вони належать нашим землякам – людям талановитим, чуйним, з чистою і відкритою душею.

Свято однодумців спільного поетичного сприйняття перемежалося виступами учнів ЗОШ №13, дитячої музичної школи, розповідями про творчість та авторськими читаннями не тільки поетів міста Соледар, а й сіл: Бахмутське, Оріхово-Василівка. Філософська та любовна лірика, казки та легенди, дитячі гуморески, громадські та соціальні вірші… Але більш за все вразили гостей вірші про рідний край, любов до своєї землі і людей.

Непомітно минув час зустрічі. Слухаючи вірші, присутні ніби зупинилися на мить у цьому стрімкому інформаційному світі, а автори, занурившись у глибину поезії, розкривали своє особисте ставлення до життя.

Як відомо, для багатьох людей поезія – це, насамперед, лікувальна психотерапія сьогодення. Тому у своїх виступах поети дякували організаторам заходу за можливість через збірку знайти власного читача. Для багатьох соледарских поетів друкування віршів було мрією життя.

Кожного разу на поетичних читаннях з’являються нові автори, і цьому завжди раді всі учасники поетичних зустрічей. Наступні поетичні читання будуть присвячені Дню поезії і відбудуться у березні 2018 року. Ми ласкаво просимо до Соледарської міської бібліотеки усіх бажаючих взяти участь у цьому заході, який буде стартом до підготовки наступної збірки, присвяченої місту Соледару та підприємству «Артемсіль».

Вікторія ГРУНСЬКА,

 керівник Комунального Закладу «Соледарська міська бібліотека».

 


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова