21квітня2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Це цікаво Хай щасливим буде дитинство!

Хай щасливим буде дитинство!

1 червня, в міжнародний День захисту дітей, у Соледарській міській раді відбувся урочистий захід, на якому були присутні діти, позбавлені батьківського піклування та їх опікуни.

Голова профспілкової організації ДП «Артемсіль» Андрій Попов та директор дитячої здравниці соляників «Райдуга» Юлія Філіпова поздоровили всіх присутніх зі святом та побажали здоров’я, миру, щастя, радісного веселого літа, яке тільки розпочинається. Від колективу ДП «Артемсіль» Андрій Петрович та Юлія Анатоліївна вручили дітям корисні подарунки – а саме речі, яких вони потребують.

Від імені громади соляникам щиро подякували: за постійну турботу про дітей почесними грамотами було нагороджено виконувача обов’язків директора ДП «Артемсіль» Юрія Товстокоренка та голову проф­спілки підприємства Андрія Попова. До речи, такі зустрічі в перший день червня стали вже традиційними. І це дуже добре!

Потім свято дитинства продовжилось в просторому, яскраво прикрашеному залі МЦК та НТ, де зібралось багато малечі з різних навчальних установ Соледара. А до того вихованці дитсадків дружньою колоною пройшлись по вулицям міста, де їх вітали батьки, містяни. І це будо дуже видовищно!

В цей день на сцені МЦК та НТ для дітей була розіграна вистава за участю казкових героїв. На святі голова профспілки соляників Андрій Попов ще раз поздоровив усіх зі святом і вручив обдарованим та активним дітлахам нашої громади віп-картки на відвідування розважального центру «Победа», за що отримав оплески. 

Відділ комунікацій зі ЗМІ.

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова