26червня2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Це цікаво Працівники ДП «Артемсіль» можуть придбати зі знижкою сертифікат на концерт Enrique Iglesias

Працівники ДП «Артемсіль» можуть придбати зі знижкою сертифікат на концерт Enrique Iglesias

ДП «Артемсіль» є багаторічним партнером магазинів мережі «АТБ». Тому рітейл надає працівникам підприємства можливість придбати сертифікат на відвідування концерту Enrique Iglesias за 799 грн (зі знижкою) без додаткової участі у програмах лояльності.

Концерт відбудеться в рамках святкування 25-річчя «АТБ» 30 вересня 2018 р. у місті Києві на НСК «Олімпійський». Повна вартість квитка становить 1600 грн.

Згідно наданої інформації, для того, щоб отримати сертифікат, потрібно:

1. Повідомити категорійного менеджера Мар’яну Третяк, що Ви плануєте відвідати концерт. Зв’язатися з нею можна за тел. 0503201581 або написати листа на ел. адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

2. Вона замовить достатню кількість сертифікатів, які можна буде отримати у найближчому магазині «АТБ», який знаходиться у м. Соледар.

3. Ви повідомите своє прізвище адміністратору магазину «АТБ» та отримаєте сертифікат, і на касі проведуть оплату 799 грн.

Організатори звертають увагу, що в магазині видають тільки сертифікати на придбання квитків. Для того, щоб придбати квиток, потрібно:

1. Стерти захисний промо-код на сертифікаті.

2. Зайти на сайт https://concert.ua/ru/events/enrique-iglesias, вибрати кнопку: купити квиток від 0 грн.

3. Ввести Ваш промо-код.

4. Вам стануть доступні місця, серед яких Ви оберете бажане місце.

Відзначимо, що організаторами цього заходу є «АТБ», тому поставити питання та отримати більш детальну інформацію Ви зможете, зв’язавшись з категорійним менеджером. 

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова