20липня2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Це цікаво «Перлина Донеччини» – як варіант зимового відпочинку

«Перлина Донеччини» – як варіант зимового відпочинку

В ДП «Артемсіль» завжди приділяли значну увагу організації якісного літнього відпочинку дітей. На сьогодні цей важливий напрямок роботи потребує розширення та подальшого удосконалення для того, щоб діти працівників підприємства мали можливість відпочивати і в період тривалих зимових канікул.

 

Оскільки це досить новий напрямок роботи, заступник директора ДП «Артемсіль» Вадим Зелений, начальник ПЗВ та О «Райдуга» Юлія Філіппова та голова ППО Андрій Попов ретельно його вивчають і розглядають усі можливі варіанти. Так, нещодавно адміністрації та профспілці надійшла пропозиція від керівництва Святогірського комунального підприємства дитячо-молодіжного санаторно-оздоровчого комплексу «Перлина Донеччини» стосовно відпочинку дітей взимку.

За інформацією очільниці цього закладу, який працює цілий рік, тут створені прийнятні побутові умови для відпочинку та оздоровлення. Центр розташовано в екологічно чистій лісовій зоні, в нових корпусах чисто, комфортно і зручно, організовано якісне п’ятиразове харчування. В період осінньо-зимових канікул тут проходить три заїзди, кожний з яких триває 14, 18 днів, або 21 день. Відповідно, вартість путівки залежить від кількості днів.

Зазвичай в цей час якраз триває ціла низка новорічних свят: День Святого Миколая, Новий рік, Різдво (Святвечір), Щедрий вечір (Старий Новий рік). Саме до них у здравниці готується безліч веселих та цікавих заходів, серед яких урочисте відкриття резиденції Санта Клауса, зимові квести, майстерні дозвілля і фольклору, фотозони, різдвяний вертеп, батл Санта Клаусів, школа кулінарних курсів та багато іншого. З погляду на цю програму, дітлахам буде тут дуже весело.

Наскільки цей вид дозвілля користується популярністю і має попит серед дітей, і чи згодні батьки в період погіршення погодних умов відправляти своїх дітей далеко від дому – усі ці питання ще доведеться вивчити, проаналізувати, можливо, провести опитування серед соляників, і тільки потім (в наступному році) визначитись чи доцільно планувати витрати на його проведення. На сьогодні ж зимовий відпочинок наших дітей можливо провести лише за рахунок їх батьків. Як варіант, це може бути «Перлина Донеччини».

 Пропонуємо тим працівникам підприємства, які вже цієї зими наважаться відправити своїх дітей на зимові канікули або в «Перлину Донеччини», або в будь-який інший табір, в подальшому поділитися своїми враженнями на сторінках нашої газети. Ваша об’єктивна оцінка і досвід дозволять адміністрації та профспілковій організації ДП «Артемсіль» зробити висновки і визначитись, яким саме чином в подальшому організовувати зимовий відпочинок школярів, щоб їм це сподобалось, принесло певну користь і надовго запам’яталось.

Олеся ГУБСЬКА.

 

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова