22жовтня2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Це цікаво Нагородили учасників конкурсу дитячого малюнка

Нагородили учасників конкурсу дитячого малюнка

Черговий раз ДП «Артемсіль» долучилося до проведення конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

 

Щороку конкурс організує і проводить ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці», за підтримки Державної служби України з питань праці, Головних управлінь Держпраці та інших підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління Держпраці (за згодою).

Конкурс проводиться у два етапи: І  этап – відбіркові регіональні тури (листопад – лютий) та ІІ етап – фінал та оголошення переможців (березень – квітень).

Державне підприємство «Артемсіль» залучило до участі у конкурсі учнів загальноосвітніх шкіл та Соледарського професійного ліцею у трьох вікових групах:

перша група – віком від 6 до 10 років;

друга група – віком від 11 до 14 років;

третя група – віком від 15 до 18 років.

Служба охорони праці підприємства розглянула усі без виключення надані малюнки на предмет оригінальності інтерпретації теми, освітлення актуальних проблем у сфері охорони праці, культури безпечної праці у різних галузях промисловості. Авторські роботи приємно здивували як своєю майстерністю виконання, так і глибиною змісту. Усі малюнки були направлені на розгляд обласному компетентному журі для участі у наступних етапах конкурсу.

Незалежно від результатів ІІ етапу конкурсу ДП «Артемсіль» вирішило відзначити всіх учасників солодкими подарунками. Урочисте нагородження, яке відбулося в актовій залі Соледарської загальноосвітньої школи № 13, пройшло в атмосфері дитячої радості та посмішок.

Наталя МАРТИНОВА,

інженер відділу охорони праці.

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова