22жовтня2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Це цікаво Індустріальний інститут залучає до своїх лав студентів

Індустріальний інститут залучає до своїх лав студентів

На тому тижні в ДП «Артемсіль» відбулась зустріч працівників підприємства з представником ДВНЗ «Донецького національного технічного університету» Індустріального інституту.

 

Наш гість зазначив, що з початком війни на Донбасі їх виш переїхав з тимчасово окупованого Донецька до Покровська, де розпочав свою роботу. Вже за п’ять років тут успішно функціонують декілька катедр, включно з катедрою економіки і підприємництва, менеджменту, розробки пластових родовищ, геотехнологій і охорони праці, електромеханіки і автоматики.

Тут готують студентів за спеціальностями: економіка; облік і оподаткування; менеджмент; гірництво; охорона праці в гірничому виробництві; галузеве машинобудування; гірничі машини та комплекси; електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; електромеханічні системи геотехнічних виробництв.

Приємною новиною стало те, що з цього року філія Індустріального інституту ДВНЗ «Донецького національного технічного університету» відкривається в Бахмуті, і буде знаходитися в приміщенні Бахмутського індустріального технікуму.

Під час зустрічі представник вишу відповів на всі запитання, загалом про правила вступу, денну та заочну форми навчання, скорочений термін підготовки, навчання за рахунок бюджетних коштів та за контрактною основою, про отримання стипендії, та інше. Він підкреслив, що за свою багаторічну історію Індустріального інституту здобув собі ім’я якісного закладу, який готує фахівців, затребуваних на ринку праці Україні, та і за її межами.

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова