22жовтня2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Це цікаво Ми чекаємо на ваші оригінальні роботи!

Ми чекаємо на ваші оригінальні роботи!

Триває конкурс інсталяцій «Інший погляд на звичайну сіль», присвячений Дню шахтаря.

 

Минулого тижня до відділу комунікацій та зв’язків з громадськістю вже стали надходити фото перших робіт. Серед них інсталяція, яку підготувала Ксенія Шараєвська, учениця ЗОШ №13. Робота виконана з використанням карти Європи та нашої продукції. Вона має назву: «Нашої солі вистачить усім».

Другою учасницею конкурсу стала мешканка Бахмуту – Ірина Гнезділова. На українському прапорі вона розмістила прозорі кристали солі у вигляді назви нашого підприємства. Свій витвір назвала так: «Якщо сіль, то лише українська».

У нашому конкурсі взяла участь ще одна бахмутчанка. Це 8-річна Анастасія Шулятицька з інсталяцією «Літня бурулька – диво природи». Як ви вже здогадались на ялинці – соляні бурульки, і тому вони не тануть навіть влітку.

Побачивши роботи інших, до виготовлення інсталяцій залучилися й ми – співробітники відділу комунікацій та зв’язків з громадськістю. Своїй композиції ми дали назву: «Продукція, яка говорить сама за себе».

В конкурсі взяла участь й бухгалтер-ревізор відділу економічної безпеки Наталя Котова. Її інсталяція з годинником та кришталевою прозорою сіллю називається «Час не владен над нами».

Нагадаємо, що, за умовами конкурсу, до 19 серпня ви можете надіслати лист з фото своєї інсталяції на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або надіслати повідомлення адміністратору в групу ДП «Артемсіль» у Facebook. У листі обов’язково потрібно вказати: прізвище, ім’я, підрозділ і контактний номер телефону. Якщо у вас немає можливості зробити фото – зверніться до нас, і ми із задоволенням зробимо.

Інсталяція – це дуже просто. Варто лише підключити свою фантазію, уявлення та креативне мислення. Чекаємо на ваші нові оригінальні роботи, шановні учасники! Нагадаємо, що усі фіналісти отримають подарунки у вигляді брендованої продукції.

Відділ комунікацій.

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова