26Март2019

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Это нужно знать Справу передано до Господарського суду Донецької області

Справу передано до Господарського суду Донецької області

15 травня у Господарському суді Харківської області відбулося перше засідання повторного розгляду справи про стягнення з ДП «Артемсіль» 70,5 млн грн штрафних санкцій. Рішенням суду підсудність справи змінено та перенесено до Господарського суду Донецької області.

 

Клопотання щодо зміни підсудності справи подали представники держпідприємства. В ході розгляду суддя виніс рішення на користь ДП «Артемсіль». Таким чином, наступне засідання по справі про стягнення штрафних санкцій відбудеться у Господарському суді Донецької області. Друга сторона справи – представники КПВІ «Пам’ять» протягом 10 днів можуть оскаржити рішення.

На засіданні суду також були присутні представники колективу ДП «Артемсіль», які приїхали висловити свою підтримку та захистити інтереси підприємства.

Нагадаємо, що згідно рішенню Касаційного господарського суду у складі Верховного суду України від 20 березня 2018 року справа про стягнення з ДП «Артемсіль» штрафних санкцій направлена на новий розгляд до першої інстанції.

Суттю скарги ДП «Артемсіль» було скасування рішення попередніх інстанцій за позовом КПВІ «Пам’ять» про стягнення з підприємства 70,5 млн грн штрафних санкцій.


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова