26Март2019

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Это нужно знать ДП «Артемсіль» поповнило бюджети всіх рівнів

ДП «Артемсіль» поповнило бюджети всіх рівнів

За підсумками перших 6 місяців 2018 року державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» повністю виконало свої зобов’язання перед державою, перерахувавши до бюджетів різних рівнів 312,9 мільйона гривень податків і зборів, що перевищує аналогічний показник минулого року.

 

«ДП «Артемсіль», як і раніше, залишається одним з найбільших платників податків України та підприємством, що наповнює бюджет не лише Соледара, а й України в цілому. «Артемсіль» своєчасно і в повному обсязі здійснює відрахування всіх обов’язкових платежів. Для нас важливо зберігати цю тенденцію. Вважаємо, що це є пріоритетною складовою нашої соціальної відповідальності», – зазначає в.о. директора ДП «Артемсіль» Юрій Товстокоренко.

У вказаній сумі тільки відрахування частини чистого прибутку (дивіденди) склали 103,8 мільйона гривень.

За перше півріччя 2018 року збільшилися відрахування також інших обов’язкових платежів. Так, рентна плата за користування надрами була на рівні 35 мільйонів гривень (125,4% до аналогічного періоду минулого року), податок з доходів фізичних осіб – 37,9 мільйона гривень (123,4%), єдиний соціальний внесок – 44,7 мільйона гривень (126,3%), ПДВ – 40,4 мільйона гривень (126,6%).

Крім того, за підсумками першого півріччя середньомісячна заробітна плата усіх працівників підприємства склала 10682,3 гривні, що на 20% вище відповідного періоду минулого року.

Відзначимо, що, за інформацією Державної фіскальної служби України, ДП «Артемсіль» входить до 100 найбільших платників податків за перше півріччя 2018 року.

Підприємство своєчасно проводить щомісячні відрахування податків і зборів до держбюджету, стабільно і в повному обсязі виплачує заробітну плату всім працівникам, виконує соціальні зобов’язання.

Відділ комунікацій зі ЗМІ. 


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова