23Январь2019

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Город З ювілеєм, рідна школо!

З ювілеєм, рідна школо!

У грудні минулого року колектив педагогів та учнів Парасковіївської ЗОШ I-III ступенів відсвяткував сторічний ювілей.

У цьому найстарішому навчальному закладі Соледарської об’єднаної територіальної громади на протязі ось вже ста років здійснюється навчальний процес, який дає можливість школярам здобути середню освіту. Про якість отриманих тут знань красномовно свідчить той факт, що багато випускників школи продовжують навчання в престижних вищих навчальних закладах країни. За рейтингом незалежного тестування Парасковіївська ЗОШ входить до 100 кращих шкіл України.

На святі з нагоди ювілею школи зібралося чимало гостей. Серед них – керівники Соледарської міської ради ОТГ, представники депутатського корпусу, директор рудника імені Володарського ДП «Артемсіль» Сергій Єщенко та голова профспілкового комітету цього рудника Василь Кириченко, ветерани педагогічної праці, випускники школи різних років.

На початку свята для всіх присутніх була проведена цікава екскурсія по школі. Шановним гостям показали роботи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва вчителів і учнів школи «У сяйві вічної краси – душа рідної школи». Всі присутні відвідали музейну кімнату «Історія села», познайомилися зі спортивними досягненнями учнів «Ми боремося, намагаємося і всього досягаємо».

Відмінним подарунком для всіх став святковий концерт «Душа завжди прагне до школи». На ньому було представлено відеофільми, створені силами вчителів та учнів, в яких простежується історія села Парасковіївки, минуле і сьогодення рідної школи. Багато теплих слів і привітань пролунало на адресу педагогів. Присутні вшанували пам’ять вчителів, які не дожили до сьогодення.

День народження школи подарував гостям незабутні хвилини повернення в юність і дитинство, залишив в серці світлі надії на те, що попереду у Парасковіївської школи тільки хороші перспективи оновлення і розвитку.

Від імені колективу директор школи Вікторія Сидорова подякувала всім гостям свята за теплі слова привітань та подарунки. Вікторія Миколаївна зазначила, що без минулого немає майбутнього, і саме нинішні педагоги і учні повинні не тільки берегти, але і примножувати історію школи, а також із покоління в покоління з гідністю і честю гордо нести статус однієї з найкращих шкіл країни. 

Вікторія Губанова.


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова