23Октябрь2018

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Памятные даты, праздники Українських військовиків привітали зі святом

Українських військовиків привітали зі святом

В середу, 6 грудня, в Соледарській музичній школі відбувся урочистий захід з нагоди Дня Збройних Сил України.

 

В ньому взяли участь військові Спільного центру контролю та координації питань припинення вогню, перші керівники Соледарської об’єднаної територіальної громади, представники адміністрації ДП «Артемсіль» на чолі з заступником директора підприємства Вадимом Зеленим, громадськість міста.

На адресу мужніх український воїнів пролунало багато щирих слів подяки, поздоровлень та привітань. Взагалі, професія захисника рідної землі є однією з найголовніших і поважних у сучасному суспільстві. І сьогодні українські військовики гідно виконують свої обов’язки: боронять суверенітет та територіальну цілісність країни, демонструють професійну майстерність та відповідальність за мир та спокій у державі. Наші захисники завжди підтримують боєву готовність. Вони є підтвердженням того, що в України є надійна армія, яка готова виконати будь-які складні завдання.

Представникам Збройних Сил України побажали міцного здоров’я, щастя, надійного родинного тилу, незламної волі у подоланні труднощів і перешкод. Своє мистецтво їм подарували учасники святкового концерту.

Відділ комунікацій зі ЗМІ.

 

 


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова