26Март2019

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Памятные даты, праздники На святі Останнього дзвоника в ЗОШ №13

На святі Останнього дзвоника в ЗОШ №13

25 травня в ЗОШ №13 відбулось свято Останнього дзвоника для учнів середніх та старших класів, на якому були присутні вчителі та школярі цього освітнього закладу, батьки дітей, представники адміністрації та профспілки ДП «Артемсіль».

 

Зі словами привітання до дітей звернулись заступник директора підприємства Вадим Зелений та голова профспілкової організації Андрій Попов. Вони поздоровили усіх учнів з тим, що завершено черговий навчальний рік і перегорнуто ще одну сторінку їх шкільного життя. А для випускників цей рік став ще й останнім в стінах їх рідної школи. Усім одинадцятикласникам, які добре навчались та приймали активну участь у спортивному та культурному житті міста від колективу соляників було вручено подарунки.

Вадим Олегович та Андрій Петрович поздоровили усіх присутніх зі святом, побажали випускникам успішного складання незалежного тестування та вступу до престижних вищих навчальних закладів, які вони вже обрали для себе. А після закінчення вишів знайти себе у професії та стати корисним для своєї країни, яка згодом буде економічно міцною та розвиненою.

На святі Останнього дзвоника пролунало багато пісень та віршів. Зворушливим моментом став традиційний вальс, який в шкільному дворі виконали одинадцятикласники. Хай щастить вам, любі випускники, і здійснюються усі ваші мрії!

 

 


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова