19Ноябрь2018

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Памятные даты, праздники 22 червня – День скорботи і надання почеcтей пам’яті жертв війни в Україні

22 червня – День скорботи і надання почеcтей пам’яті жертв війни в Україні

Завтра в Україні відзначать трагічну дату – 77-му річницю вторгнення військ нацистської Німеччини на територію нашої країни у Другій світовій війні.

 

Цей день став для українців, як і для багатьох інших народів, початком великої трагедії, через страшенне горнило якої пройшли мільйони людських доль. За підсумком істориків, у Другій світовій війні в результаті бойових зіткнень, а також від окупаційного терору, голоду, виїзду на примусові роботи загинуло більше 10 мільйонів наших співвітчизників. То був кожен п’ятий українець. Такою дорогою ціною ми вибороли свою перемогу у Другій світовій.

Багато наших містян – жителів солерайону також не повернулися з цієї кривавої війни. Серед них були і працівники соляних рудників – представники керівництва солешахт і прості робітники. Дехто з них загинув на полях битв далеко від своєї Батьківщини, дехто був страчений нацистами за підпільну діяльність на окупованій території. Вічна їм пам’ять і слава!

 На фото: пам’ятник на честь загиблих воїнів-соляників, розташований на території рудника №1,3.


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова