22Сентябрь2018

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Поздравляем

Вітаємо працівників відділу IT – технологій з професійним святом!

13 вересня, у 256-й день року традиційно відзначається Всесвітній День програміста. Це свято має цікаву історію: 256 − кількість чисел, яку можна виразити за допомогою восьмирозрядного байта. Тому саме цей день IT – спеціалісти усього світу вважають своїм професійний святом.

Подробнее...

  • Автор: Super User
  • Просмотров: 11

Вітаємо працівників спорткомплексу «АРТЕМСОЛІ»!

8 вересня в Україні відзначать День фізичної культури і спорту, затребуваність та популярність яких цілком виправдана. Адже спорт, це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя – це саме життя, рух вперед!

Подробнее...

  • Автор: Super User
  • Просмотров: 23

Наших гірників запросили на свято до Покровська

Делегація ДП «АРТЕМСІЛЬ» на чолі з Юрієм Товстокоренком відвідала Покровськ, де вже традиційно відбувся обласний захід з нагоди відзначення професійного свята – Дня шахтаря.

Подробнее...

  • Автор: Super User
  • Просмотров: 32

Поздравляем августовских и сентябрьских именинников!

Коллектив предприятия «АРТЕМ­СОЛЬ», а также совет ветеранов поздравляют августовских именинников, которые в прошлом работали на разных производственных участках рудников «АРТЕМСОЛИ».

Подробнее...

  • Автор: Super User
  • Просмотров: 24

Вітаємо з високими нагородами

Подякою Міністерства аграрної політики

та продовольства України було нагороджено наступних працівників підприємства

По руднику №1,3:

Костянтина Квашу – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Віктора Котляра – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Сергія Гончарова – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт.

По руднику № 4:

Олександра Альяних – головного інженера рудника,

Олексія Кобилянського – заступника начальника дільниці гірничих робіт,

Володимира Копицю – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

По руднику № 7:

Вадима Іваненка – заступника начальника дільниці гірничих робіт,

Андрія Колягіна – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Степана Кохана – електрогазозварника дільниці гірничих робіт.

По руднику імені Володарського:

Андрія Дегтярьова – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт,

Аллу Олійник – нормувальника гірничого дільниці гірничих робіт,

Любомира Мурафу – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

По управлінню:

Сергія Кравченка – начальника відділу ІТ-технологій,

Галину Нурматову – інженера відділу капітального будівництва,

Наталю Ачкасову – інженера-конструктора проектно-конструкторського відділу.

 

Грамотою обласної державної адміністрації

Донецької області було нагороджено

По руднику № 1,3:

Віктора Голякова – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

По руднику № 7:

Петра Білицького – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

 

Подякою обласної державної адміністрації

Донецької області було нагороджено

По руднику № 4:

Сергія Коваленка – стовбурового підземного дільниці гірничих робіт.

По руднику імені Володарського:

 

Ігоря Таранду – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

 

Почесною грамотою Бахмутської міської

ради нагородили

По руднику № 1,3:

Андрія Гапонова – машиніста підземних самохідних машин дільниці гірничих робіт.

По руднику № 4:

Олександра Мороза – майстра гірничого дільниці гірничих робіт.

По руднику № 7:

Дмитра Міхальченка – кріпильника дільниці гірничих робіт.

По руднику імені Володарського:

Олексія Бороздіна – заступника начальника дільниці гірничих робіт.

По ремонтно-будівельному управлінню:

Івана Мартинова – головного механіка.

 

По допоміжньому автотранспортному цеху:

Ігоря Поливяного – водія автотранспортних засобів, автобусів.

Почесну Грамоту Соледарської міської

об’єднаної територіальної громади було вручено

По руднику № 1,3:

Євгену Матвєєнкову – машиністу гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт,

Сергію Назаренку – машиністу гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт,

Юрію Безсмертному – машиністу навантажувально-доставочної машини дільниці гірничих робіт,

Володимиру Зимі – машиністу конвеєра дільниці гірничих робіт,

Роману Овчаренку – електрогазозварнику дільниці гірничих робіт,

Віті Касьян – машиністу підіймальної машини дільниці гірничих робіт,

Ірині Ковальовій – машиністу підіймальної машини дільниці гірничих робіт.

По руднику № 4:

Людмилі Авдєєнко – лампівнику дільниці гірничих робіт,

Аліні Петренко – стовбуровому (підземному) дільниці гірничих робіт,

Миколі Мирводі – стовбуровому (підземному) дільниці гірничих робіт,

Юрію Калиниченку – гірнику підземному дільниці гірничих робіт.

По руднику № 7:

Сергію Гурі – електрослюсарю (слюсарю) черговому та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Юлії Синиці – машиністу підіймальної машини дільниці гірничих робіт,

Олегу Острижному – електрослюсарю (слюсарю) черговому та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Віталію Бакуменку – машиністу конвеєра дільниці гірничих робіт,

Олександру Забірку – слюсарю з ремонту автомобілів дільниці гірничих робіт,

Людмилі Плескач – стовбуровому (підземному), зайнятому на поверхні шахти дільниці гірничих робіт.

По руднику імені Володарського:

Євгену Солов’янову – електрослюсарю (слюсарю) черговому та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Володимиру Хренову – слюсарю з ремонту автомобілів дільниці гірничих робіт,

Тімуру Білєвцову – маркшейдеру дільниці гірничих робіт,

Андрію Кожушку – головному інженеру,

Сергію Гаркавцю – машиністу гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт,

Геннадію Солопанову – машиністу гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт.

 

По ремонтно-будівельному управлінню:

Анатолію Пстизі – електрогазозварнику будівельної дільниці №2,

Сергію Синельнику – заряднику вогнегасників ремонтно-механічного цеху.

 

По допоміжному автотранспортному цеху:

Олегу Усіку – водію автотранспортних засобів, автобусів.

По управлінню:

Любові Лобань – головному технологу технологічного відділу,

Олексію Трубачову – провідному інженеру-енергетику відділу головного енергетика,

Віталію Косику – провідному інженеру з охорони праці відділу охорони праці,

Олені Клочко – техніку-маркшейдеру маркшейдерського відділу.

 

Почесною грамотою адміністрації та первинної профспілкової організації ДП «АРТЕМСІЛЬ» було нагороджено наступних працівників

По руднику №1,3:

Павла Шевельова – машиніста конвеєра дільниці гірничих робіт,

Романа Фоменка – кріпильника дільниці гірничих робіт,

Сергія Басенка – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Павла Лук’янова – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Андрія Рожкова – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Віталія Сумського – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Дмитра Вареника – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Сергія Петрова – заступника начальника дільниці гірничих робіт,

Олега Короленка – електромеханіка дільниці гірничих робіт,

Ірину Федорченко – стовбурового (підземного), зайнятого на поверхні шахти дільниці гірничих робіт,

Костянтина Смірнова – стовбурового (підземного) дільниці гірничих робіт,

Юрія Воронова – кріпильника дільниці гірничих робіт,

Руслана Гутковського – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Володимира Музичука – електрогазозварника дільниці гірничих робіт,

Германа Літвінова – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

По руднику № 4:

Олексія Рохманька – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт,

Валерія Покотила – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт,

Сергія Драгниша – машиніста навантажувально-доставочної машини дільниці гірничих робіт,

Олексія Копильцова – машиніста конвеєра дільниці гірничих робіт,

Михайла Калмика – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Вадима Доценка – енергетика дільниці гірничих робіт,

Кирила Хамулу – стовбурового (підземного) дільниці гірничих робіт,

Дениса Кальченка – кріпильника дільниці гірничих робіт.

По руднику № 7:

Ігоря Крицького – головного інженера загальнорудничного персоналу,

Володимира Черепанова – диспетчера гірничого загальнорудничного персоналу,

Сергія Рябуху – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт,

Дмитра Орла – машиніста конвеєра дільниці гірничих робіт,

Ігоря Швеця – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Сергія Полторацького – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Руслана Неізмайлова – машиніста підземних самохідних машин дільниці гірничих робіт,

Світлану Лебеденко – стовбурового (підземного), зайнятого на поверхні шахти дільниці гірничих робіт,

Надію Муренець – маляра будівельного цеху,

Сергія Ковальова – тракториста механічного цеху поверхневого комплексу,

Наталю Дерев’янко – електромонтера з обслуговування підстанції електропідстанції рудника,

Дмитра Ларченка – електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування парокотельні.

По руднику імені Володарського:

Сергія Сторожука – головного механіка загальнорудничного персоналу,

Дмитра Корабльова – майстра гірничого дільниці гірничих робіт,

В’ячеслава Шаповалова – геолога дільниці гірничих робіт,

Анатолія Бахурця – машиніста підземних самохідних машин дільниці гірничих робіт,

Володимира Трояна – машиніста навантажувально-доставочної машини дільниці гірничих робіт,

Олександра Кудіна – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт,

Михайла Ясеновського – машиніста навантажувально-доставочної машини дільниці гірничих робіт,

Андрія Бабенка – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт,

Сергія Кізіченка – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт,

Олександра Ряпосова – кріпильника дільниці гірничих робіт,

Анатолія Білянського – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Максима Пруденка – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

 

По ремонтно-будівельному управлінню:

Олену Колько – майстра ремонтно-механічного цеху,

Олександра Самчука – слюсаря-ремонтника служби головного механіка.

 

По допоміжньому автотранспортному цеху:

Віктора Калініченка – водія автотранспортних засобів.

По управлінню:

Тетяну Савчук – лаборанта хімічного аналізу центральної лабораторії якості,

Ірину Скибу – інженера з організації та нормування праці,

Надію Шамріну – диспетчера відділу логістики,

Наталю Мартинову – інженера з охорони праці відділу охорони праці,

Миколу Бухтіярова – провідного інженера відділу матеріально – технічного постачання,

Людмилу Пономарьову – провідного інженера з проектно-кошторисної роботи відділу капітального будівництва,

Олександра Курасова – провідного інженера відділу маркетингу,

Віталія Крапивного – провідного адміністратора системи відділу ІТ-технологій,

Євгена Помазана – провідного інженера з метрології відділу метрології,

Тетяну Іщенко – завідувача архівом відділу електронного документообігу та контролю,

Володимира Захаренка – інженера відділу комунікацій зі ЗМІ.

 

 

 

  • Автор: Super User
  • Просмотров: 50

Перші керівники привітали ветеранів-соляників

Напередодні головного професійного свята соляників – Дня шахтаря керівництво та профспілкова організація ДП «АРТЕМСІЛЬ» відвідали ветеранів, які багато років свого життя присвятили наполегливій праці в ДП  АРТЕМСІЛЬ».

Подробнее...

  • Автор: Super User
  • Просмотров: 31


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова