23Октябрь2018

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Поздравляем Щирі вітання робітникам Соледарської ОТГ

Щирі вітання робітникам Соледарської ОТГ

7 грудня у сесійній залі Соледарської міської ради відбулося святкове привітання працівників органів місцевого самоврядування Соледарської ОТГ.

 

Присутні у залі члени депутатського корпусу та виконавчого комітету, посадовці ради, виконуючі обов’язки старост старостинських округів, а також представники громадських об’єднань зібралися за доброю традицією отримати подяку за плідну працю.

За зразкове виконання службових обов’язків, вагомий внесок у розвиток Соледарської міської ОТГ, а також з нагоди свята багатьох спеціалістів та представників депутатського корпусу особисто привітали листами-подяками, грамотами та квітами.

Серед нагороджених було чимало працівників підприємства «Артемсіль». Так, за сумлінне виконання депутатських обов’язків Почесною грамотою нагороджено Олексія Бабкіна – члена виконкому Соледарської міськради. Листи-подяки від Донецької облдержадміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації за сприяння соціальному становленню дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали депутати міськради Людмила Мудраченко та Дмитро Скрипник. За активну участь у вирішенні питань діяльності Соледарської міськради подякою нагороджено Михайла Кравчука. На честь Дня місцевого самоврядування Центром культури і народної творчості Соледарської ОТГ було організовано концертну програму.

Вікторія ГУБАНОВА.

 

 


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова