22Март2019

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Поздравляем Зі святом вас, любі трудівниці ДП «Артемсіль»!

Зі святом вас, любі трудівниці ДП «Артемсіль»!

У перший весняний місяць, в прекрасну пору пробудження і оновлення природи, на Землю приходить найбільш радісне свято – 8 Березня.

 

З нагоди цього світлого дня адміністрація, первинна профспілкова організація підприємства від душі вітають всіх працівниць «Артемсолі» і ветеранів соляного виробництва!

Наші шановні робітниці втілюють в собі добро і красу, ніжність і чуйність, щирість і любов. Без їхньої материнської турботи, працьовитості та творчої думки неможливі подальші зміни на краще. Вони не тільки дбайливо зберігають тепло домашнього вогнища, будучи берегинями для своїх рідних, а й досягають чималих успіхів в роботі, а також в суспільному житті. Своїм прикладом наші жінки надихають чоловіків бути цілеспрямованими, завжди вірити у власні сили.

 У числі 2847 працівників ДП «Артемсіль» 1185 є представницями прекрасної статі. Трудівниці нашого підприємства працюють практично на всіх виробничих ділянках. При цьому багато хто з них займає дуже відповідальні посади начальників ділянок і змін, керівників відділів і служб. Своєю майстерністю та професійністю вони примножують виробничий потенціал підприємства. Спасибі вам, любі жінки, за працю! З нагоди свята цьогоріч від профспілкової організації усім жінкам, що працюють в ДП «Артемсіль», будуть вручені солодощі і квіти.

Дорогі наші жінки! Нехай теплота і радість цього весняного дня подарують вам гарний настрій, освітять обличчя посмішками, а добробут, злагода і благополуччя ніколи не покидають ваших домівок. Дякуємо за щиросердність, невичерпне терпіння і чудове вміння робити цей світ досконалішим!

Юрій ТОВСТОКОРЕНКО, в.о. директора ДП «Артемсіль» 

Андрій ПОПОВ, голова первинної профспілкової організації ДП «Артемсіль».


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова