22Февраль2019

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Поздравляем Вітаємо соляників зі святом любові і духовності!

Вітаємо соляників зі святом любові і духовності!

У цю неділю православні християни всього світу відзначать Світле Христове Воскресіння.

 

За доброю традицією, яка виникла вже в незалежній Україні, це головне релігійне свято прийнято відзначати на державному рівні.

Підкреслюючи значимість і велич цього свята, а також глибокий загальнолюдський зміст, його називають у нас Великоднем. Він уособлює собою здобуття чесноти, прагнення до відродження і взаєморозуміння, відмову від ворожнечі і розбіжностей.

Дорогі соляники! Адміністрація та первинна профспілкова організація ДП «Артемсіль» щиро вітають вас з цим великим життєствердним святом!

У цьому році наш трудовий колектив відзначає Пасху в непростих економічних умовах. Проте, не дивлячись на всі труднощі, керівництво і профком «Артемсолі» ініціювали виплату працівникам одноразової грошової допомоги на оздоровлення. Напередодні Світлого Христова Воскресіння це стане хорошим поповненням сімейних бюджетів наших робітників.

Але головним змістом цього свята, звичайно, є духовна складова. Тому нехай Світле Христове Воскресіння принесе всім нам успіх в будь-яких справах і добрих починаннях, зігріє своїм теплом і світлом, подарує радість, любов і надію!

Юрій ТОВСТОКОРЕНКО,

в.о. директора ДП «Артемсіль»,

Андрій ПОПОВ,

голова первинної профорганізації ДП «Артемсіль».

 

 


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова