23Январь2019

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Поздравляем Вітаємо секретарів «Артемсолі»!

Вітаємо секретарів «Артемсолі»!

Щорічно в квітні (в середу останнього повного тижня місяця) у всьому світі відзначається День секретарів – людей, чия діяльність безпосередньо пов’язана з діловодством, спрямована на надання інформаційної та комунікативної допомоги керівництву та всім співробітникам.

В ДП «Артемсіль» представники цієї важливої професії працюють на кожному руднику підприємства і  в його структурних підрозділах. Секретарі «Артемсолі» – це досвідчені фахівці, яким притаманні такі ділові якості як компетентність, комунікабельність, грамотність, відповідальність, виконавська дисципліна і вміння оперативно приймати зважені рішення в інтересах підприємства.

Вони забезпечують чітке ведення документації, інформаційну підтримку, спрямовану на координацію дій між окремими співробітниками, а також колективами рудників, відділів і служб «Артемсолі», що сприяє подальшій злагодженій роботі всього підприємства.

Шановні секретарі! З нагоди вашого професійного свята від імені адміністрації, профспілкової організації та всього колективу прийміть щирі вітання та побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпного життєвого оптимізму, великих трудових успіхів і нових звершень! 

Юрій ТОВСТОКОРЕНКО,

в.о. директора ДП «Артемсіль»

Андрій ПОПОВ,

голова первинної профспілкової організації ДП «Артемсіль».


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова