19Август2018

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Поздравляем Підведено підсумки Тижня охорони праці

Підведено підсумки Тижня охорони праці

В  період  з 17 по 25 квітня  2018 року  у виробничих одиницях та структурних підрозділах ДП «Артемсіль» проводився Тиждень  охорони праці.

 

При підведенні  підсумків оглядовою комісією було відмічено, що у виробничих одиницях та структурних підрозділах підприємства на високому рівні підтримується стан охорони праці, промислова санітарія, пожежна безпека, проводиться профілактична робота з охорони праці.

Враховуючи рішення комісії з проведення Тижня охорони праці в ДП «Артемсіль» (протокол від 25.04.2018р.) згідно діючому «Положенню про проведення Тижня охорони праці в ДП «Артемсіль»» за високий рівень організації роботи, щодо створення безпечних умов праці, ведення профілактичної роботи з охорони праці, пожежної безпеки, підтримання виробничої дисципліни були присуджені призові місця та премії:

 

I група – основні виробничі одиниці (рудники № 1,3; 4; 7; імені Володарського).

По виробничим одиницям  ДП «Артемсіль»:

 

I місце – руднику імені Володарського  (директор рудника Єщенко С.А.);

II місце – руднику № 4 (в.о. директора рудника  Альяних О.М.);

III місце – руднику № 1,3 (директор рудника  Скрипник Д.І.).

 

По виробничим дільницям:

 

I місце – дільниці гірничих робіт рудника імені Володарського (начальник дільниці Середа Д.А.);

II місце – дільниці по помолу,  переробці і навантаженню солі рудника №4 (начальник дільниці Мухіна О.М.);

III місце – дільниці гірничих робіт рудника № 1,3 (начальник дільниці  Кравченко В.С.).

 

По бригадах:

 

I місце – бригаді  електрослюсарів ДГР рудника імені Володарського (бригадир  Бобришев Ю.М.);

II місце – бригаді  по переробці солі ДППНС рудника № 4 (бригадир Турпітько В.Л.);

III місце – бригаді  машиністів ГВМ ДГР рудника №1,3 (бригадир  Стальчук С.В.);

серед працівників  вважати кращими і присудити:

I місцеКравець Н.М., машиністу із прання білизни АПК рудника імені Володарського;

II місцеГладкову М.Ю., електрослюсарю (слюсарю) черговому та з ремонту устаткування ДППНС рудника №4;

III місце –  Селіну В.В., машиністу  конвейера  ДГР рудника  № 1,3

 

II група – допоміжні виробничі одиниці і структурні підрозділи

(РБУ, ДАТЦ, спорткомплекс, управління) присудити:

по допоміжним виробничим одиницям ДП «Артемсіль»:

 

I місце – РБУ (начальник Трилевський А.О.);

II місце –  ДАТЦ (начальник Паньков А.І.).

По дільницям:

 

I місце – ремонтно-механічному цеху РБУ (начальник Тимохін Л.І.);

II місце – адміністративно-побутовому комбінату РБУ (завідуюча господарством Шаповал І.В.);

III місце – будівельній  дільниці  №1 РБУ (начальник дільниці Трильевський С.А.).

 

По бригадам:

 

I місце – бригаді  водіїв автобусів ДАТЦ  (бригадир Бережний В.М.);

II місце – бригаді     водіїв  вантажного  транспорту  ДАТЦ  (бригадир Смелянський М.О.);

III місце – бригаді токарів РМЦ РБУ (бригадир Швець А.О.).

 

Серед працівників вважати кращими і присудити:

 

I місце  – штукатуру  будівельній  дільниці  №2 РБУ Рагуліной С.П.;

II місце – водію ДАТЦ Омельченко Г.А.;

III місце – електромонтеру РБУ Ємченку М.Г.

 

У конкурсі на кращий девіз на тему «Охорона праці» присудити:

 

I місце – бригадиру  електрослюсарів  ДГР рудника  імені Володарського Солов’янову Є.В.;

II місце – заступнику начальника ДГР  рудника імені Володарського Кравцю С.В.;

III місце – начальнику котельні рудника № 1,3 Шелесту А. В.;

IV місце – інженеру-технологу РМЦ РБУ Маслову Ю.В.;

IV місце – електрослюсарю (слюсарю) черговому та з ремонту устаткування ДГР рудника № 1,3 Бєлоусову Н.Б.;

V місце – майстру  ДППНС рудника імені Володарського Науменко В.М.;

V місце – голові профспілкового комітету рудника № 1,3 Колосовському Ю.М.

 

У конкурсі на кращий плакат на тему «Охорона праці» присудити:

 

I місце – завідуючій господарством  рудника імені Володарського Сторожук О.Г.;

II місце – художнику-оформлювачу рудника імені Володарського Бороздіной А.В.;

III місце – заступнику начальника  ДБРС рудника №4 Галці Т.В.;

IV місце – прибиральнику службових приміщень  АПК РБУ Старовій В.І.

 

 


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова