26Март2019

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Поздравляем Дякуємо всім за плідну співпрацю!

Дякуємо всім за плідну співпрацю!

Щорічно, 6 червня, в Україні відзначають своє професійне свято робітники засобів масової інформації.  В цей день колектив відділу комунікацій зі ЗМІ та інформатизації  ДП «Артемсіль» вітає всіх читачів наших матеріалів та дякує колегам за плідну співпрацю.

 

Команда відділу комунікацій завжди прагне оперативно повідомляти актуальні новини нашого підприємства. У своїй роботі ми користуємось принципами об’єктивності, неупередженості, осмислення та доступності викладення повідомлень. Ми дуже поважаємо наших читачів та публікуємо тільки перевірені факти. Намагаємось щоб доступ до інформації був для всіх максимально зручним. Так, ознайомитись з останніми новинами ДП «Артемсіль» можна на сторінках газети «Соляник» та одноіменному сайті газети, на офіційному сайті підприємства та сторінці у facebook. Крім того, ми активно співпрацюємо зі ЗМІ, тому останні новини підприємства є і у всеукраїнських виданнях.

Але все це було б неможливо без співпраці з нашими шановними колегами. Тому у своє професійне свято ми дякуємо керівникам ДП «Артемсіль», інженерно-технічним працівникам,  представникам проф­спілки, простим соляникам за те, що допомагають нам щодня створювати новини. Це завжди різні інформаційні приводи: інтерв’ю з першими керівниками, виробничі показники, розповіді про звичайних людей, які сумлінною працею здобули повагу в своїх колективах, новини спортивного та культурного життя соляників, поздоровлення ветеранів праці та багато іншого. Всі ці матеріали з’являються виключно завдяки вам.

Дорогі наші колеги! Вітаємо з Днем журналіста України! Спасибі вам за підтримку та співпрацю! Гарних новин усім нам!

Юлія ЄРЬОМЕНКО,

начальник відділу комунікацій.

 

 


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова