26Март2019

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Поздравляем Щиро вітаємо працівників торгівлі!

Щиро вітаємо працівників торгівлі!

29 липня в Україні відзначать своє професійне свято працівники торгівлі та громадського харчування.

 

В ДП «Артемсіль» з цим святом радо вітають робітників торговельного центру «Україна», його рудничних філій, їдальні рудника №1,3 та буфета спорткомплексу.

Протягом багатьох років цей колектив очолює талановитий керівник, майстер своєї справи Віра Сичкова. Віра Олександрівна вважає, що успіх в роботі залежить від багатьох факторів. Це компетентність, старанність, доброзичливість та комунікабельність тих, хто стоїть за прилавком. Добре, що таких вмілих робітників у нас багато! Тому соляники завжди із задоволенням користуються їх торговельними послугами, будь-то придбання в магазинах необхідних товарів, відвідування їдальні в обідню перерву, організація святкових банкетів та інше. До речі центральний магазин «Артемсолі» обслуговує не лише соляників, а й звичайних жителів міста, які регулярно тут купують товари.

Шановні працівники торговельної сфери та громадського харчування ДП «Артемсіль»! З нагоди прийдешнього свята прийміть найщиріші вітання! Хай ваш багаторічний досвід, втілений в життя, приносить велике задоволення від праці. Бажаємо вам вдячних покупців, нових професійних досягнень, подальшого зростання товарообігу, а також миру, добра, щастя та наснаги!

Юрій ТОВСТОКОРЕНКО,

в. о. директора

Андрій ПОПОВ,

голова первинної профспілкової організації.

 

 


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова