26червня2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Вітаємо Вітаємо юристів підприємства зі святом!

Вітаємо юристів підприємства зі святом!

Традиційно, 8 жовтня, відзначають своє професійне свято українські юристи. З цієї нагоди адміністрація та первинна профспілкова організація ДП «Артемсіль» передають свої вітання фахівцям юридичного відділу підприємства.

 

В умовах сучасного бізнесу робота юриста вважається однією з найвідповідальніших, найпрестижніших та затребуваних суспільством. Що стосується юристів нашого підприємства, то вони завжди плідно працюють над реалізацією державної правової політики, укріпленням законності, надають допомогу у вирішенні багатьох питань виробничої, фінансової, економічної діяльності ДП «Артемсіль».

Неодноразово юристи підприємства успішно захищали інтереси колективу соляників у судових інстанціях. Їх вагомий внесок у загальну роботу підприємства важко переоцінити.

Висловлюємо вам, шановні юристи, щиру подяку за професійність, старанність, компетентність, наполегливість у досягненні цілей, відданість улюбленій справі. Бажаємо вам доброго здоров’я, оптимізму, успіхів у правовій сфері та всіх життєвих гараздів! Спасибі вам за працю!

Юрій ТОВСТОКОРЕНКО,

в.о. директора

Андрій ПОПОВ,

голова первинної профспілки.

 

 

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова