15Ноябрь2018

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Поздравляем Харчовиків ДП «Артемсіль» поздоровили зі святом

Харчовиків ДП «Артемсіль» поздоровили зі святом

У минулу п’ятницю, 19 жовтня, в МЦК і НТ відбувся святковий концерт та урочисте нагородження висококваліфікованих трудівників підприємства з нагоди Дня працівників харчової промисловості України.

 

У заході прийняли участь представники адміністрації і профспілкової організації, керівники відділів та служб, директори рудників. З привітальним словом до всіх звернувся заступник директора Вадим Зелений. Від Міністерства аграрної політики та продовольства України і від себе особисто він привітав працівників підприємства з Днем харчовика і подякував усім за сумлінну працю.

Голова первинної профспілкової організації підприємства Андрій Попов також привітав робітників з їх професійним святом. Під час проведення заходу відбулося нагородження працівників, які своєю багаторічною працею, відповідальним ставленням до роботи, професіоналізмом здобули повагу від колег і керівництва.

 

Подякою Міністерства аграрної політики та продовольства України відмітили:

 

По руднику №1,3:

Євгена Ятченка – апаратника солезбагачувальної установки виробничої дільниці із затарювання солі,

Ірину Максименко – машиніста конвеєра виробничої дільниці з помелу, переробки та навантаження солі,

Галину Стальчук – друкаря друкарсько-висікального автомату виробничої дільниці з розфасування та затарювання солі.

По руднику № 4:

Наталю Слєпцову – машиніста конвеєра виробничої дільниці з брикетування та розфасування солі,

Світлану Тимофєєву – провідного інженера-лаборанта.

 

По руднику № 7:

Наталю Волошину – начальника виробничої дільниці з розфасування та затарювання солі,

Лідію Уразовську – машиніста вальцьових верстатів виробничої дільниці з помелу, переробки та навантаження солі.

 

По руднику імені Володарського:

Надію Воронцову – машиніста розфасувально-пакувальних машин виробничої дільниці з розфасування та затарювання солі,

Сергія Кравцова – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування виробничої дільниці з помелу, пероробки та навантаження солі.

                         

По управлінню:

Марину Азенкову – начальника фінансового відділу. 

 

Почесною грамотою Соледарської міської об’єднаної територіальної громади нагородили наступних працівників підприємства:

 

По руднику № 1,3:

Володимира Подоляк – складача поїздів виробничої дільниці з помелу, переробки та навантаження солі,

Наталю Жарку – друкаря друкарсько-висікального автомату виробничої дільниці з розфасування та затарювання солі.

По руднику № 4:

Віктора Махника – електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування електропідстанції.

 

По руднику № 7:

Тетяну Чуйко – апаратника солезбагачувальної установки виробничої дільниці з помелу, переробки та навантаження солі,

Яну Горбатенко – машиніста розфасувально-пакувальних машин виробничої дільниці з розфасування та затарювання солі.

По руднику імені Володарського:

Віталія Чубатенка – слюсаря-ремонтника механічного цеху поверхневого комплексу,

Ольгу Шекера – машиніста конвеєра виробничої дільниці з помелу, переробки та навантаження солі.

 

По управлінню:

 Наталю Савченко – інженера з організації керування виробництвом ВОП та ЗП.

 

По допоміжному автотранспортному цеху:

Віктора Висторобського – водія автотранспортних засобів.

 

По ремонтно-будівельному управлінню:

Наталю Бандрівську – електромонтера з ремонту обмоток та ізоляції електроустаткування.

 

Почесною грамотою адміністрації та первинної проф­спілкової організації ДП «Артемсіль» було нагороджено наступних працівників підприємства:

 

По руднику №1,3:

 Євгенія Кислицина – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування виробничої дільниці з помелу, переробки та навантаження солі,

Тамару Білу – машиніста конвеєра виробничої дільниці з помелу, переробки та навантаження солі,

Наталю Данильченко – укладальника-пакувальника виробничої дільниці з розфасування та затарювання солі,

Аллу Бєкіну – прибиральника виробничих приміщень виробничої дільниці з розфасування та затарювання солі,

Наталю Кравчук – машиніста розфасувально-пакувальних машин виробничої дільниці з розфасування та затарювання солі,

Володимира Зубатова – водія навантажувача виробничої дільниці із затарювання солі,

Марію Драль – машиніста розфасувально-пакувальних машин виробничої дільниці із затарювання солі,

Валентину Котенко – касира їдальні,

Тетяну Кондратьєву – маляра будівельного цеху,

Максима Мазітова – механіка механічного цеху поверхневого комплексу,

Тетяну Бірюкову – економіста,

Сергія Третьякова – електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування підстанції.

 

По руднику № 4:

Валентину Давидову – грохотника виробничої дільниці з помелу, переробки та навантаження солі,

Ірину Музичук – машиніста розфасувально-пакувальних машин виробничої дільниці з помелу, переробки та ­навантаження солі,

Світлану Фініченко – грохотника виробничої дільниці з помелу, переробки та навантаження солі,

Валерія Бута – електрогазозварника механічного цеху поверхневого комплексу,

Світлану Шепель – електромонтера з обслуговування підстанції,

Олександра Кочеткова – вантажника виробничої дільниці з брикетування та розфасування солі,

Світлану Сошинську – підсобного робітника виробничої дільниці з брикетування та розфасування солі.

 

По руднику № 7:

Юлію Фоміну – машиніста розфасувально-пакувальних машин виробничої дільниці з розфасування та затарювання солі,

Тетяну Пальцон – машиніста розфасувально-пакувальних машин виробничої дільниці з розфасування та затарювання солі,

Валентину Макарову – старшого комірника виробничої дільниці з розфасування та затарювання солі,

Наталю Ністратову – прибиральника виробничих приміщень виробничої дільниці з розфасування та затарювання солі,

Віктора Кузнецова – машиніста штабелеформувальної машини виробничої дільниці з розфасування та затарювання солі,

Олександра Трофименка – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування виробничої дільниці з розфасування та затарювання солі,

Андрія Кулабухова – вантажника виробничої дільниці з помелу, переробки та навантаження солі,

Тетяну Саржевську – машиніста конвеєра виробничої дільниці з помелу, переробки та навантаження солі,

Тетяну Кононову – машиніста конвеєра виробничої дільниці з помелу, переробки та навантаження солі,

Романа Кравчука – енергетика виробничої дільниці з помелу, переробки та навантаження солі.

 

По руднику імені Володарського:

Андрія Андруника – тесляра будівельного цеху,

Світлану Біленко – машиніста розфасувально-пакувальних машин виробничої дільниці з розфасування та затарювання солі

Сергія Бородіна – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування виробничої дільниці з помелу, переробки та навантаження солі,

Ольгу Геоню – машиніста конвеєра виробничої дільниці з помелу, переробки та навантаження солі,

Віктора Гончарова – налагоджувальника устаткування у виробництві харчової продукції виробничої дільниці з розфасування та затарювання солі,

Євгена Дмитроц – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування виробничої дільниці з помелу, переробки та навантаження солі,

Тетяну Сокол – оператора котельні,

Світлану Трофименко – машиніста розфасувально-пакувальних машин виробничої дільниці з розфасування та затарювання солі,

Наталю Тупікову – машиніста розфасувально-пакувальних машин виробничої дільниці з розфасування та затарювання солі.

 

По ремонтно-будівельному управлінню

Олександра Кравченка – токаря ремонтно-механічного цеху,

Віктора Міхєєва – майстра допоміжної дільниці,

Дениса Шаповалова – покрівельника рулонних покрівель та покрівель із штучних матеріалів.

 

По допоміжному автотранспортному цеху:

Володимира Ковальова – водія автотранспортних засобів.

 

По управлінню:

Віту Стеценко – бухгалтера фінансового відділу,

Вікторію Сургучову – економіста з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності бухгалтерії,

Ірину Розумну – бухгалтера матеріального відділу бухгалтерії,

Ольгу Перепечену – архіваріуса відділу електронного документообігу та контролю,

Ольгу Нескоромну – касира товарного (вантажного) відділу збуту,

Марину Аврамову – агента з митного оформлення вантажів та товарів відділу збуту,

Анну Чубаренко – провідного економіста із збуту відділу збуту,

Наталю Ковтунович – бухгалтера матеріального відділу бухгалтерії,

Ольгу Бельчич – начальника відділу стандартизації і сертифікації систем менеджменту,

Ольгу Альяних – провідного інженера з підготовки кад­рів відділу підготовки кадрів.

Шановні нагороджені, прийміть щирі вітання від всього колективу підприємства «Артемсіль»!

Відділ комунікацій зі ЗМІ.

 


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова