18серпня2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Вітаємо Люди з особливими потребами заслуговують на увагу

Люди з особливими потребами заслуговують на увагу

3 грудня в Україні, як і у всьому світі, відзначать День людей з інвалідністю, ціль якого привернути увагу широкого загалу до проблем тих, кого доля не наділила міцним здоров’ям, допомогти їм адаптуватися у суспільстві.

 

Як відомо, в нашій державі, на жаль, люди з інвалідністю не завжди можуть повною мірою реалізувати себе та свої здібності. Але, незважаючи на труднощі, багато хто з них не замикається у своїх власних проблемах, продовжує вести активний спосіб життя, займається  спортом, суспільною роботою, робить свій внесок у різні сфери професійної діяльності. Своїм прикладом мужності та стійкості вони надихають інших.

До речі, в ДП «Артемсіль» на різних виробничих дільницях успішно працюють більше ніж 160 людей, які мають цей статус. Вони є невід’ємною частиною колективу соляників. Адміністрація підприємства завжди сприяє тому, щоб для них створювались гідні умови праці, люди з інвалідністю користувалися усіма гарантіями та пільгами.

З нагоди цього міжнародного дня бажаємо усім людям з інвалідністю  відмінного здоров’я, особистого щастя, успіхів в роботі, оптимізму, миру та злагоди! Дякуємо за вашу плідну працю на благо нашого солевидобувного підприємства.

Юрій ТОВСТОКОРЕНКО,

в.о. директора.

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова