26червня2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Вітаємо Вітаємо геолого-маркшейдерський відділ «Артемсолі»!

Вітаємо геолого-маркшейдерський відділ «Артемсолі»!

У першу неділю квітня в Україні відзначать свято розвідники земних надр – представники дуже важливої і затребуваної професії.

 

Саме завдяки науковому обґрунтуванню, зробленому видатними вченими-геологами, у нашому краї було винайдено великі поклади корисних копалин. У їх числі й Артемівське родовище кам’яної солі, промислове освоєння якого почалося наприкінці позаминулого сторіччя.

У наші дні роль геологів та маркшейдерів при експлуатації земних надр залишається такою ж значущою. В ДП «Артемсіль» успішно працюють маркшейдерська та геологічна служби на чолі з обізнаними керівниками: головного маркшейдера Юрієм Бутко та головним геологом Вікторією Скрипник.

До складу цих служб входять фахівці, які мають достатній професійний досвід, компетентність, грамотність, відповідальний підхід. Їх точні розрахунки гарантують безпечну роботу гірничих ділянок рудників. Саме вони здійснюють контроль за проведенням та експлуатацією гірничих виробіток, ведуть облік стану та руху балансових запасів кам’яної солі, забезпечують найбільш ефективне використання родовища з урахуванням охорони надр та довкілля. Працюючи у тісній взаємодії з іншими відділами та службами ДП «Артемсіль», геологи та маркшейдери підприємства щоденно виконують складні виробничі завдання.

З нагоди професійного свята колектив та керівництво підприємства висловлюють спеціалістам цих служб щиру подяку за старанну працю, сумлінне виконання своїх обов’язків та вагомий внесок у загальну роботу нашого солевидобувного підприємства. Бажаємо вам, шановні геологи та маркшейдери, міцного здоров’я, нових успіхів у вашій нелегкій справі, нових досягнень, щастя, миру та злагоди.

Юрій ТОВСТОКОРЕНКО,

в.о. директора ДП «Артемсіль».

 

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова