21листопада2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Вітаємо Вітаємо соляників з нагородами!

Вітаємо соляників з нагородами!

Грамотою Міністерства аграрної політики та продовольства України було нагороджено працівників підприємства:

 

По руднику №1,3:

Юрія Єфимовича – головного енергетика.

По руднику № 4:

Володимира Бобришева – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт.

По руднику № 7:

Віталія Живновицького – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт.

По руднику № 8:

Сергія Кравця – заступника начальника дільниці гірничих робіт.

По управлінню:

Олександра Сухова – начальника відділу логістики.     

 

Подякою Міністерства аграрної політики та продовольства України було нагороджено наступних працівників підприємства:

По руднику №1,3:

Андрія Мартинова – заступника начальника дільниці гірничих робіт,

Сергія Стальчука – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт. 

По руднику № 4:

Юрія Скляра – майстра гірничого дільниці гірничих робіт,

Дмитра Бельчича – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт.

По руднику № 7:

Олексія Альошина – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Павла Хайноса – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт.

По руднику № 8:

Олександра Любича – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Миколу Полежаку – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

По управлінню:

Сергія Клімчука – головного метролога метрологічної служби.

По ремонтно-будівельному управлінню:

Сергія Сімонова – головного енергетика служби головного енергетика.

 

Грамотою обласної державної адміністрації Донецької області було нагороджено:

По руднику № 1,3:

Олександра Бережного – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт.

Рудник № 8:

Івана Карпенка – електрогазозварника дільниці гірничих робіт.

По управлінню:

Володимира Нікітіна – електромонтера пожежно-охоронної сигналізації відділу інформаційного забезпечення.

 

Подякою обласної державної адміністрації Донецької області було нагороджено працівників:

По руднику № 1,3:

Максима Кушнарьова – оббирача гірничих виробок дільниці гірничих робіт.

По руднику № 4:

Олексія Рохманька – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт.

По руднику № 7:

Сергія Кравцова – машиніста камнерізних машин дільниці гірничих робіт.

 

Подякою Бахмутської міської ради було нагороджено:

По руднику № 1,3:

Олександра Крикуна – тракториста дільниці гірничих робіт.

По руднику № 4:

Артема Голопьорова – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

По руднику № 7:

Діну Нагрудну – начальника будівельного цеху.

По руднику № 8:

Дмитра Середу – начальника дільниці гірничих робіт.

По управлінню:

Галину Фатову – касира товарного (вантажного) відділу зі збуту та маркетингу,

Володимира Захаренка – інженера відділу комунікацій.

 

Подякою Бахмутської районної ради було нагороджено:

По руднику № 1,3:

Дмитра Захарова – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

По руднику № 4:

Олександра Копильцова – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

По руднику № 7:

Євгена Вереіна – електрослюсаря підземного дільниці гірничих робіт.

По руднику № 8:

Олександра Чаплика – заступника головного механіка.

По ремонтно-будівельному управлінню:

Сергія Звєрєва – електрогазозварника служби головного механіка.

 

Подякою Бахмутської районної державної адміністрації було нагороджено:

По руднику № 1,3:

Володимира Мокляка – гірника підземного дільниці гірничих робіт.

По руднику № 4:

Олександра Зубенка – електрогазозварника дільниці гірничих робіт.

По руднику № 7:

Сергія Нікішина – електрогазозварника дільниці гірничих робіт.

По руднику № 8:

Дмитра Бородіна – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт.

По допоміжному автотранспортному цеху:

Володимира Гайдучика – механіка.

 

Почесною Грамотою Соледарської міської об’єднаної територіальної громади було нагороджено:

По руднику № 1,3:

Ганну Короленко – стовбурового (підземного), зайнятого на поверхні шахти дільниці гірничих робіт,

Миколу Макарчука – машиніста конвеєра дільниці гірничих робіт,

Анатолія Шулейка – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

По руднику № 4:

Іллю Бакуменка – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Михайла Ульянченка – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

По руднику № 7:

Валерія Долгова  – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Євгена Насонова – майстра гірничого дільниці гірничих робіт.

По руднику № 8:

Юрія Полежаку – механіка дільниці гірничих робіт,

Олега Хрипливця – стовбурового підземного дільниці гірничих робіт.

По ремонтно-будівельному управлінню:

Сергія Громака – електрогазозварника будівельної дільниці №1,

Юлію Порфір’єву – маляра будівельної дільниці №2.

По допоміжному автотранспортному цеху:

Василя Орлова – водія автотранспортних засобів, автобусів.

По управлінню:

Світлану Курінову – оператора комп’ютерного набору фінансового відділу,

Світлану Лебеденко – касира товарного (вантажного) відділу зі збуту та маркетингу,

Нелю Галинець – слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики метрологічної служби.

 

Подякою Соледарської міської об’єднаної територіальної громади було нагороджено:

По руднику № 1,3:

В’ячеслава Бітюкова – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт,

Юрія Окрушка – електрогазозварника дільниці гірничих робіт.

По руднику № 4:

Максима Старова – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Вадима Доценка – енергетика дільниці гірничих робіт.

По руднику № 7:

Івана Молочного – машиніста навантажувально-доставочної машини дільниці гірничих робіт,

Оксану Ячменьову – стовбурового (підземного), зайнятого на поверхні шахти дільниці гірничих робіт.

По руднику № 8:

Ігоря Орлова – кріпильника дільниці гірничих робіт,

Сергія Чумачка – гірника підземного дільниці гірничих робіт.

По ремонтно-будівельному управлінню:

Ольгу Гороховатську – комірника допоміжної дільниці.

По допоміжному автотранспортному цеху:

Сергія Бандрівського – водія автотранспортних засобів, легкового.

 

Почесною грамотою адміністрації та первинної профспілкової організації ДП «Артемсіль» було нагороджено:

По руднику №1,3:

Антона Бондаренка – машиніста конвеєра дільниці гірничих робіт,

Дмитра Трилевського – машиніста конвеєра дільниці гірничих робіт,

Людмилу Квашу – стовбурового (підземного), зайнятого на поверхні шахт дільниці гірничих робіт,

Володимира Пруднікова – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Людмилу Пічахчі – лампівника дільниці гірничих робіт,

Миколу Юнга – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Юрія Очкура – кріпильника дільниці гірничих робіт,

Миколу Овчарова – кріпильника дільниці гірничих робіт,

Юрія Ячміня – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт.

По руднику № 4:

Павла Гончарова – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Романа Фісенка – кріпильника дільниці гірничих робіт,

Вікторію Голуб – машиніста підіймальної машини дільниці гірничих робіт,

Ірину Гаркавець – стовбурового (підземного), зайнятого на поверхні шахт дільниці гірничих робіт,

Сергія Рудаченка – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Сергія Кириченка – стовбурового (підземного) дільниці гірничих робіт.

По руднику № 7:

Максима Смелянського – механіка механічного цеху поверхневого комплексу,

Миколу Ворушило – заступника головного енергетика,

Світлану Гордієнко – економіста,

Аліну Касьянову– бухгалтера,

Марину Лук’янову – економіста з праці,

Олену Нагорну – машиніста підіймальних машин дільниці гірничих робіт.

По руднику №8:

Віктора Перепелятника – машиніста гірничих виїмкових машин дільниці гірничих робіт,

Олега Єрмишкіна – машиніста конвеєра дільниці гірничих робіт,

Олександра Коноплю – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Сергія Лаговського – електрослюсаря (слюсаря) чергового та з ремонту устаткування дільниці гірничих робіт,

Олександру Гальцову – машиніста підіймальних машин дільниці гірничих робіт.

По ремонтно-будівельному управлінню:

Геннадія Василькова – монтажника з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій будівельної дільниці №2,

В’ячеслава Морозова – електрогазозварника будівельної дільниці №1.

По допоміжному автотранспортному цеху:

Костянтина Гнилицького – водія автотранспортного засобу, автобусів.

По управлінню:

Світлану Паранчіч – бухгалтера фінансового відділу,

В᾿ячеслава Мартинова – охоронця відділу економічної безпеки,

Наталю Єсипенко – старшого комірника відділу матеріально-технічного постачання,

Вікторію Вороніну – бухгалтера матеріального відділу,

Світлану Гусєву – прибиральника службових приміщень торгівельного центру. 

 

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова