22Июнь2018

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Производство Наша продукція користується попитом у покупців

Наша продукція користується попитом у покупців

Державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» вперше взяло участь у Національному Сорочинському ярмарку, який проходив з 22 по 27 серпня 2017 року в селі Великі Сорочинці на Полтавщині.

 

Національний Сорочинський ярмарок – це найбільший в Україні і найвідоміший за її межами ярмарково-виставковий захід. Його унікальність полягає в тому, що він зберігся з XVIII століття до наших днів. Зараз захід під брендом «Сорочинський ярмарок» – це не просто велике торгівельне свято, на якому свою продукцію представляють провідні підприємства України та інших країн. Це ще і яскрава театралізована вистава за участю героїв творів Миколи Гоголя та фольклорних колективів, а також велика концертна та розважальна програми.

Цього року в ярмарку взяли участь близько тисячі представників різних сфер діяльності. Показати свої товари і вміння на ярмарок з’їхалися люди більше ніж з тридцяти країн. Загальна кількість гостей нараховувала більше півмільйона людей. Територія ярмарку традиційно була розділена на сектори. В секторі промислових підприємств на центральній алеї вперше була представлена експозиція ДП «Артемсіль» – провідного солевидобувного підприємства України.

Працівники відділу маркетингу, які брали участь в ярмарку, відповідально підійшли до оформлення виставкового павільйону. Намет і стенд підприємства були тематично прикрашені, також були підготовлені композиції в українському стилі. Фахівцями підприємства на ярмарку було презентовано широкий асортимент продукції: від фасованої харчової солі – до кормових солебрикетів, які використовуються в сільському господарстві. Великим попитом у відвідувачів користувалася харчова сіль, фасована в пластикові баночки з дозатором.

Як зазначив начальник відділу маркетингу Олександр Вільховенко, Сорочинський ярмарок – це хороша рекламна можливість для підприємства. Павільйон ДП «Артемсіль» відвідала величезна кількість гостей, більшість з яких отримали презентаційний матеріал, познайомилась з історією, виробничими потужностями, потенціалом, а також асортиментом продукції підприємства.

За участь у Сорочинському ярмарку 2017 року ДП «Артемсіль» було відзначено дипломом та пам’ятною статуеткою. За дебют на заході наш колектив також було нагороджено дипломом – «Новинка року».

Юлія ЄРЬОМЕНКО.


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова