22Март2019

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Производство Вступив у дію фінансовий план підприємства

Вступив у дію фінансовий план підприємства

Днями до колективу соляників прийшла приємна новина – фінансовий план ДП «Артемсіль» остаточно узгоджено і підписано, після чого він вступив у дію.

 

Протягом декількох місяців над цим головним фінансовим документом працювало багато фахівців підприємства.

 Фінплан відкриває можливість для підприємства реалізувати стратегію розвитку через вкладання коштів у виробництво. Зі слів в.о. головного інженера ДП «Артемсіль» Андрія Волошина, цьогорічні капітальні інвестиції будуть спрямовані на такі важливі аспекти діяльності, як розширення асортименту продукції, покращення системи логістики, модернізацію виробництва, капітальні ремонти, впровадження енергозбереження, безпека виробництва і технологічних процесів.

Як зазначив в.о. директора ДП «Артемсіль» Юрій Товстокоренко: «Інвестиції у виробництво – це гарантія успішного розвитку підприємства та збереження його стабільної та безаварійної роботи. Заміна старого обладнання дозволить збільшити обсяги видобутку, розширити асортимент продукції, створити безпечні умови праці і покращити ефективність виробництва».

Детальніше про те, як буде здійснювати свою виробничо-господарську діяльність «Артемсіль» на основі фінансового плану, читайте в наступному випуску газети.

Відділ комунікацій зі ЗМІ.

 

 


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова