26Март2019

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Производство ДП «Артемсіль» збільшує обсяги виробництва

ДП «Артемсіль» збільшує обсяги виробництва

Державне солевидобувне підприємство за підсумками 8 місяців 2018 року випустило більше 1,2 мільйона тонн солі. Обсяг виробництва – на 28% більше запланованих показників і на 24% перевищує аналогічний показник минулого року.

 

З початку року ДП «АРТЕМСІЛЬ» продовжує збільшувати обсяги виробництва. Тільки за підсумками серпня рудниками підприємства було видобуто і перероблено майже 180 тисяч тонн солі, що на 73 тисячі тонн більше (68,4%), ніж у серпні 2017 року.

За 8 місяців 2018 року більше ніж на третину, зросли обсяги виробництва солі, яка відвантажується без упаковки (навалом). Цього виду продукції було випущено 928,2 тисячі тонн, або 75% від загального обсягу видобутку. Крім того, в порівнянні з минулим роком, на 7,6% збільшився випуск фасованої солі, на 18,1% – йодованої солі, на 6,9% – солі, затареної в МКР. На деякі види продукції попит скоротився. Так, менше, ніж рік тому, було вироблено солі, затареної в мішки, соляних блоків та брикетів.

«Збільшити виробничі показники підприємства нам вдалося за рахунок зміцнення позицій на експортних ринках та зростання поставок до країн ближнього і далекого зарубіжжя. Крім того, збільшено обсяги відвантаження солі і на внутрішній ринок. Ми плануємо зберегти цю тенденцію до кінця року», – зазначає в.о. директора ДП «АРТЕМСІЛЬ» Юрій Товстокоренко.

Відзначимо, що цього року ДП «АРТЕМСІЛЬ» почало випуск нового виду продукції – оптично сортованої солі в покращеній упаковці. Перші партії вже поставляються на внутрішній ринок. Підприємство планує продовжити модернізацію виробництва. Розглядається можливість подальшого впровадження нових технологічних ліній.

Юлія ЄРЬОМЕНКО.


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова