26червня2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Виробництво Соляники готуються до осінньо-зимового періоду

Соляники готуються до осінньо-зимового періоду

Ще задовго до настання холодів у виробничих одиницях ДП  «Артемсіль» розпочалася активна підготовка об’єктів, обладнання та техніки до роботи в несприятливих погодних умовах, які незабаром очікують на всіх нас.

 

За інформацією начальника відділу логістики Олександра Сухова, ситуація щодо підготовки до зими знаходиться на постійному контролі у адміністрації підприємства. Згідно наказу №220А від 18.05.2018 року для контролю за підготовкою підприємства до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років створено постійну діючу комісію під головуванням головного інженера.

На підставі звітів, які надані від рудників та структурних підрозділів, вже повністю відремонтовані калориферні установки і опалювальні котли, що встановлені в котельнях рудників №№1,3; 4 та 7. В цілому по підприємству більш ніж на 84% виконано ремонт електричних мереж. При цьому на рудниках №4, №7 та імені Володарського ці роботи вже завершено. На 100% здійснено очищення водовідвідних канав, відремонтовані усі водопровідні магістралі, закінчується ремонт тепломереж (91%). У всіх виробничих будівлях і спорудах завершено скління вікон, ремонт дверей і воріт, а також відновлення шиферної покрівлі приміщень.

Рудники завчасно запаслися необхідним обсягом резервного палива, виготовили 96 одиниць спеціальних інструментів для ліквідації снігових заметів (92% від загального обсягу), на 80% привели в справний стан снігоприбиральну техніку.

У рамках впровадження на підприємстві програми по енергозбереженню, на руднику №4 продовжують утеплювати фасад будівлі адміністративно-побутового комплексу. На ділянці по розфасовці і затарюванню солі рудника №1,3 виконали ремонт підлоги. У всіх виробничих одиницях «Артемсолі» відбувається поступова заміна дерев’яних віконних блоків на сучасні металопластикові, які краще зберігають тепло.

Таким чином, процес підготовки соляного виробництва до зими триває. Працівники підприємства будуть намагатися  завершити заплановані заходи в період сприятливих погодних умов, тому що від якості виконаних робіт залежитиме подальша ефективна діяльність «Артемсолі» з видобутку та відвантаженню солі споживачам.                          

Відділ комунікацій із засобами масової інформації.

 

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова