25травня2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Виробництво Рудник № 7: план за вересень виконано

Рудник № 7: план за вересень виконано

У вересні нинішнього року колектив руднику № 7 наполегливо працював над виконанням виробничих завдань по видобутку і реалізації соляної продукції. В результаті план видачі солі було виконано на 120 відсотків.

 

Згідно планових завдань, на вересень передбачався випуск солі у обсязі 45,2 тисячі тонн, але за фактом цей показник склав 54,4 тисячі тонн, що є перевиконанням плану. Руднику вдалось досягти такого результату завдяки реалізації солі меленої без пакування, яка відвантажується навалом. На неї у вересні був жвавий  споживчий попит. Цього виду продукції планували відвантажити 22,1 тисячі тонн, а відвантажили 45 тисяч тонн.

У той же час по іншим видам асортименту, включаючи сіль, затарену у мішки; сіль, розфасовану у півторакілограмові пачки; соляні блоки, йодовану сіль, виконати план виробництва, на жаль, так і не вдалося. Цьому завадило багато об’єктивних причин. Однією з них був дефіцит залізничних вагонів під завантаження солі. До речі, нестачу рухомого складу періодично відчували всі виробничі одиниці «Артемсолі».

З початку жовтня, незважаючи на труднощі, керівництво і трудовий колектив рудника № 7 мають намір продовжувати працювати над нарощуванням обсягів виробництва, виконанням та перевиконанням планових завдань по видобутку та реалізації солі.

Світлана ГОРДІЄНКО,

економіст рудника.

 

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова