19липня2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Виробництво Затверджений фінплан – можливість реалізації задумів

Затверджений фінплан – можливість реалізації задумів

У понеділок, 4 лютого в ДП «Артемсіль» відбулась інформаційна нарада за участю першого керівника підприємства Юрія Товстокоренка, начальників відділів, підрозділів, управлінь та директорів рудників.

 

Розпочинаючи нараду, Юрій Васильович подякував усім за плідну роботу, в результаті якої у минулому році підприємство подолало двохмільйонний рубіж видобутку солі, а також проаналізував виробничу діяльність за перший місяць року і дав їй добру оцінку. За цей період видобуток солі склав 297,8 тисячі тонн, що на 151,2 тисячі тонн більше ніж у січні 2018 року. При цьому збільшились обсяги виробництва солі меленої без пакування; солі, затареної у мішки; солі, затареної у МКР. На рівні минулого року залишився випуск фасованої солі та соляних блоків.

Директор підприємства оголосив важливу новину про те, що наприкінці січня міністерство аграрної політики та продовольства України затвердило фінансовий план ДП «Артемсіль». Таким чином, у соляників з’явилась реальна можливість освоювати капітальні інвестиції, спрямувавши їх на модернізацію виробництва, сучасні технології, реконструкцію та ремонт промислових об’єктів і техніки. Юрій Товстокоренко підкреслив: «Головний фінансовий документ дає старт реалізації багатьох проектів, і ми повинні у повному обсязі виконати усі задуми. Адже це у наших силах, і все залежить лише від нас!». Також директор зауважив, що в цьому році адміністрацією підприємства прийнято рішення збільшити на п’ятдесят відсотків фінансування заходів з фізичної культури та спорту.

Виконувач обов’язків головного інженера ДП «Артемсіль» Андрій Волошин доповів, що попередньо було проведено декілька технічних нарад за участю керівників структурних підрозділів, інженерно-технічних робітників, де обговорювались головні питання освоєння капітальних інвестицій.

Начальник управління з правових питань та економічної безпеки Ігор Сагунов акцентував увагу учасників наради на необхідності постійного контролю за виконанням завдань фінансового плану. Він запропонував ввести обов’язкову звітність відповідальних осіб за обсяги та терміни виконання робіт. Це стосується проведення тендерів, укладання угод, ремонту обладнання, придбання запасних частин для техніки, закупівлі спецодягу та іншого. У разі будь-яких порушень – приймати певні рішення.

Нарада пройшла в атмосфері обговорення актуальних питань, нагальних проблем та пошуку конструктивних рішень.

Олеся ГУБСЬКА.

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова