19червня2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Виробництво З початку року минули два місяці роботи

З початку року минули два місяці роботи

За підсумками двох місяців роботи ДП «Артемсіль»  видобуло, переробило та відвантажило  563,3 тисячі тонн солі. Цей показник перевищує запланований обсяг видобутку солі на 52,2 % і це на 60,8 % більше, ніж було вироблено за січень-лютий минулого року.

 

Більше всього за два місяці нинішнього року було вироблено солі меленої без пакування, з протизлежувальною добавкою – 402,7 тисячі тонн. У порівнянні з відповідним періодом 2018 року, цей показник був на рівні 186,2 тисячі тонн солі. За два місяці 2019 року підприємство виробило 78,6 тисячі тонн солі меленої без добавок і пакування, і це на 23,6% вище, ніж в минулому році.

За січень-лютий 2019 року було відвантажено споживачам 23,6 тисячі тонн фасованої солі; солі, затареної у мішки, – 30,8 тисячі тонн, з них 6,7 тисячі тонн йодованої. Ці показники дещо менші, ніж торік. Щодо виробництва солі, затареної у МКР, то воно зросло до 23,5 тисячі тонн. У 2018 році за  аналогічний період було вироблено лише 9 тисяч тонн солі, затареної у МКР. У той же час скоротився випуск соляних блоків (0,3 тисячі тонн).

Незважаючи на сезонне зниження попиту на сіль, навесні ДП «Артемсіль» продовжує працювати стабільно, своєчасно виплачуючи працівникам заробітну плату та виконуючи інші соціальні зобов’язання. 

Відділ комунікацій.

 

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова