25травня2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Виробництво Визначено переможців Тижня охорони праці

Визначено переможців Тижня охорони праці

Наказом в.о. директора державного підприємства «Артемсіль» Юрія Товстокоренка з 15 по 19 квітня у виробничих одиницях та структурних підрозділах підприємства було проведено Тиждень охорони праці.

 

Декілька років тому цей важливий захід регулярно проводився на рудниках, в управлінні, ДАТЦ і РБУ. Цьогоріч було прийнято рішення його поновити. У 2019 році він пройшов за ініціативи оргкомітету з підготовки та проведення Дня охорони праці в Україні та під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

При проведенні заходу була створена оглядова комісія під головуванням заступника директора з охорони праці Надії Шапошнікової і намічені головні завдання Тижня. Серед яких: перевірки стану охорони праці, промислової безпеки та виробничої санітарії на робочих місцях, укріп­лення трудової та технологічної дисципліни, підвищення особистої відповідальності працівників за безпеку на виробництві, привернення уваги соляників до рішення питань охорони праці, забезпечення реалізації конституційних прав громадян на здоров’я і безпечні умови праці. 

У встановлені терміни були вжиті заходи щодо усунення порушень, виявлених у ході проведення Тижня охорони праці. Також були організовані огляди-конкурси з урахуванням показників охорони праці на «Кращу дільницю», «Кращу бригаду», «Кращого працівника» та «Кращій плакат з девізом охорони праці».

При підбитті підсумків оглядова комісія відмітила високий рівень охорони праці, виробничої санітарії, пожежної та екологічної безпеки, профілактичної роботи, а також відсутність травматизму на рудниках і в структурних підрозділах. З урахуванням рішення комісії в ДП «Артемсіль» видано наказ в.о. директора підприємства про присудження призових місць і преміювання переможців цього заходу за плідну роботу по створенню безпечних умов праці.

Щиро вітаємо переможців і оголошуємо їх імена.

Перша група

Серед основних виробничих одиницьДП «Артемсіль» перше місце присуджено руднику №1,3 (директор рудника Дмитро Скрипник), друге місце – руднику №7 (директор рудника Андрій Паньков), третє місце – руднику імені Володарського (директор рудника Сергій Єщенко).

Серед виробничих дільниць перше місце присуджено дільниці гірничих робіт рудника № 7 (начальник дільниці Олександр Сіробаба). Друге місце – дільниці з помелу, переробки та навантаженню солі рудника № 4 (начальник дільниці Олена Мухіна). Третє місце – службі головного механіка рудника № 1,3 (головний механік рудника Віталій Подзерка).

Серед бригад переможницею огляду-конкурсу визнана бригада з обслуговування підіймального комплексу рудника № 1,3 (бригадир Юрій Ячмінь). Друге місце присуджено бригаді з обслуговування підіймального комплексу рудника імені Володарського (бригадир Олексій Альошин). Третє  місце – бригаді з ремонту тепловозів рудника №4 (бригадир Володимир Саржевський).

Серед працівників вважати найкращим та присудити перше місце прибиральнику території рудника імені Володарського Олександру Скориченку, друге місце – токарю механічного цеху рудника №7 Олексію Корецькому, третє місце – електрослюсарю (черговому) та з ремонту обладнання  рудника №4 Валерію Буту та трактористу рудника №1,3 Віталію Гетьману.

Друга група

Серед допоміжних виробничих одиниць та структурних підрозділів перше місце – у ремонтно-будівельного управління (начальник Андрій Трилевський), друге місце – допоміжного автотранспортного цеху (начальник Анатолій Паньков).

Серед дільниць (відділів, служб) перше місце отримала метрологічна служба (головний метролог Сергій Клімчук), друге місце – центральна лабораторія якості (завідувач Наталія Щербатих), третє місце – склади ВМТП (завідувач Віктор Петров).

Серед бригад переможницею огляду-конкурсу визнана бригада теслярів РБУ (бригадир Дмитро Костюченков). Друге місце присуджено бригаді електромонтерів РБУ (бригадир Михайло Ємченко). Третє місце – бригаді водіїв легкового транспорту (бригадир Володимир Ковальов).

Серед працівників визнано найкращим та присуджено перше місце водію легкового транспорту ДАТЦ Володимиру Ковальову, друге місце – прибиральнику РБУ Ірині Юнг, третє місце – муляру РБУ Олександру Калініну.

У конкурсі на кращій плакат на тему охорони праці вирішено присудити: перше місце начальнику дільниці гірничих робіт рудника імені Володарського Сергію Кравцю. Друге місце – начальнику дільниці з розфасування та затарювання солі рудника імені Володарського Ірині Саракуці, третє місце – художнику спорткомплексу Світлані Єгоровій, четверте місце – завідувачу АПК рудника імені Володарського Оксані Коноплі, п’яте місце – машиністу з прання та ремонту спецодягу рудника імені Володарського Аліні Сінчук.

Кращими девізами з охороні праці визнано девіз підсобного робітника стройцеху рудника імені Володарського Олексія Перепелятника (І місце), прибиральника виробничих приміщень рудника імені Володарського Юлії Бородіної  (ІІ місце), завідувача господарством РБУ Ірини Шаповал (ІІІ місце),  начальника дільниці з розфасування та затарювання солі рудника імені Володарського Ірини Саракуци (IVмісце), завідувача господарством рудника імені Володарського Оксани Коноплі (Vмісце).

Усі переможці Тижня охорони праці отримають грошову винагороду від адміністрації ДП «Артемсіль».

Віталій КОСИК,

в.о. начальника відділу з охорони праці.

 

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова