22Февраль2019

Соляник

Вы здесь: Home Все рубрики Спорт Волейболісти перемогли у відкритому чемпіонаті

Волейболісти перемогли у відкритому чемпіонаті

Упродовж останніх трьох місяців щонеділі в спортзалі легкоатлетичного манежу «Металург» проходили волейбольні зустрічі в рамках Відкритого чемпіонату Бахмута серед чоловічих колективів фізичної культури.

 

У цих престижних змаганнях взяли участь волейбольні збірні восьми команд з Лиману, Часова Яру, Лисичанська, Бахмута (чотири команди) і соледарська команда «Артемсіль». Незважаючи на високий рівень підготовки суперників, нашим хлопцям вдалося продемонструвати волю, наполегливість, цілеспрямованість та спортивну майстерність, і в затятій боротьбі заявити про себе як про фаворитів.

Загалом команда «Артемсіль» провела на волейбольному майданчику сім зустрічей, і кожна з них завершилась для соляників впевненою перемогою. Таким чином волейболісти команди «Артемсіль» стали володарями Кубку відкритого чемпіонату Бахмута.За це вони отримали почесні грамоти Бахмутського міського управління з питань фізичної культури та спорту і грошову винагороду за перше місце.

До складу нашої команди увійшли Олександр Рудий, Олександр Мороз, Артем та Кирило Шараєвські, Дмитро Дергунов, Максим Стельмах, Юрій Воронов, Павло Ремезов та Євген Петренко. Усі вони є працівниками ДП «Артемсіль».

Протягом кожної гри на трибунах їх невтомно підтримували вболівальники, серед яких був і директор спорткомплексу ДП «Артемсіль» Андрій Луцик. До речі, Андрій Володимирович не пропустив жодної гри за участю наших волейболістів. За це команда і тренер щиро йому дякують. Також команда висловлює подяку адміністрації, первинній профорганізації ДП «Артемсіль», ДАТЦ підприємства і усім, хто вірив в їх перемогу.

Олег ОПРИШКОВ,

тренер команди.

 

 


Сайт газеты "Соляник"  ГП "Артемсоль".

Администратор и контент-менеджер сайта Виктория Губанова