19квітня2024

Соляник

Змагання виявили найсильніших важкоатлетів

19 жовтня у спорткомплексі ДП «Артеміль» пройшов черговий етап спартакіади «Здоров’я» – змагання з жиму штанги лежачі.

Змагання проводились серед спортсменів у вагових категоріях: до 80 кілограмів, до 90 кілограмів, до 100 кілограмів та понад 100 кілограмів. При цьому вага штанги склала 70 кілограмів.

У командному заліку перше місце зайняла команда «Управління», друге місце – команда «Рудник №1,3» та третє місце – команда «Рудник імені Володарського».

У особовому заліку в ваговій категорії до 80 кілограмів перше місце завоював Микола Сташкевич, друге – у Олексія Кваши, третє – у Андрія Дехрярьова.

У ваговій категорії до 90 кілограмів першим був Андрій Луцик, другим – Юрій Полежака і третім став Олексій Нех.

У ваговій категорії до 100 кілограмів золото змагань виборов Кирило Хамула, срібло – Андрій Ремезов, бронзу отримав Олександр Фурашов.

У ваговій категорії понад 100 кілограмів чемпіоном став Владислав Таратухін, срібним призером – Олексій Ткачов, бронзовим призером – Дмитро Лук’янов.

Від душі поздоровляємо учасників і переможців з їх спортивними досягненнями у змаганнях з важкої атлетики.