25травня2019

Соляник

Ви тут: Home Всі рубрики Спорт Команда «Артемсіль» виграла Аграрний кубок України

Команда «Артемсіль» виграла Аграрний кубок України

Збірна футбольна команда «Артемсолі» взяла участь у змаганнях «AGROCUP-2019», де здобула перемогу і отримала головний приз – Кубок.

 

Турнір проходив у Києві з 2 по 3 березня. Крім нашої команди в ньому взяло участь 12 найсильніших футбольних команд аграрного сектору України з різних областей.

Команду «Артемсіль» представляли такі досвідчені футболісти (робітники нашого підприємства), як заслужений майстер спорту України Андрій Луцик (тренер), Володимир Низиєнко (капітан), Роман Кожушко, Руслан Ковальов, Дмитро Лук’янов, Андрій Ковальов, Павло Тульгук, Антон Козлов, Дмитро Саракуца, Іван Куриленко, Олександр Мачулін та Микита Короленко. Нашого футболіста Андрія Луцика було визнано найкращім тренером турніру. Він отримав почесну грамоту від організаторів змагань. Команда «Артемсіль» як переможець змагань «AGROCUP-2019» отримала Кубок, а усіх футболістів було нагороджено медалями. В свою чергу, заступник директора ДП «Артемсіль» (президент футбольної команди підприємства) Вадим Зелений подарував організаторам змагань соляний сувенір з емблемою «FOOTBALL AGRO LEAGUE».

У ході змагань соляники провели чотири матчи зі своїми суперниками. Так, з рахунком 2:1 завершилась зустріч нашої команди з київською командою «АГРОМАТ». Далі «Артемсіль» – «ГЛОБУС-банк» (3:3), «Артемсіль» – «Інгул» – (1:0). І у фіналі соляники зустрілися з командою «МХП», яку обіграли з рахунком 1:0.

За умовами турніру, декілька яскравих банерів з логотипом ДП «Артемсіль» та рекламою нашої соляної продукції було розміщено в топових та рейтингових місцях столичного спортивного комплексу. До речі, засоби масової інформації, які широко висвітлювали цей престижний турнір, охрестили його головною спортивною подією аграрного сектору України, що відбулась у 2019 році.

Вітаємо футбольну команду «Артемсіль» з впевненою перемогою, яку вони присвятили усім жінкам нашого підприємства!

Відділ комунікацій.

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова