29січня2022

Соляник

ЗОЛОТИЙ ФОНД ДП «АРТЕМСІЛЬ»

За ініціативи ветеранів соляного виробництва ДП «Артемсіль», а також з нагоди свята – Дня харчовика та 140-річного ювілею підприємства пропонуємо вашій увазі  імена соляників, нагороджених трудовими відзнаками з 1966 року по 2020 рік за високі досягнення в праці:

  • Степанов Олексій Олександрович – орден Леніна (1966 рік нагородження), орден Жовтневої революції (1974 рік нагородження),
  • Черненко Віктор Кирилович – звання Героя Соціалістичної Праці СРСР з врученням ордена Леніна та золотої медалі «Серп і Молот» (1981), орден Леніна (1966), орден Жовтневої революції (1971),
  • Логінов Ігор Миколайович – орден Трудового Червоного Прапора (1966),
  • Смелянський Олександр Андрійович – орден Трудового Червоного Прапора (1966),
  • Чаплін Григорій Петрович – орден Трудового Червоного Прапора (1966),
  • Галушко Микола Трохимович – орден «Знак Пошани» (1966), орден Дружби Народів (1986),
  • Каліман Лідія Іванівна – орден «Знак Пошани» (1966),
  • Кваша Марфа Андріївна – орден «Знак Пошани» (1966),
  • Кручинін Олександр Васильович – орден «Знак Пошани» (1966),
  • Мороз Микола Михайлович – орден «Знак Пошани» (1966),
  • Вірко Валентина Іванівна – медаль «За трудову доблесть» (1966),
  • Гамаюн Валентин Семенович – медаль «За трудову доблесть» (1966), звання «Заслужений працівник промисловості УРСР» (1985),
  • Савельєв Володимир Анатолійович – медаль «За трудову доблесть» (1966), орден Трудового Червоного Прапора (1971), орден Леніна (1974),
  • Тульгук Анатолій Єгорович – орден «Знак Пошани» (1971), медаль «За трудову доблесть» (1966),
  • Горбенко Марія Іванівна – орден Леніна (1971),
  • Махлай Василь Михайлович – орден Леніна (1971), орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1978),
  • Задніпровський Іван Федорович – орден Леніна (1974), орден Трудового Червоного Прапора (1971),
  • Пузанов Віктор Іванович – орден Леніна (1975),
  • Ткаченко Микола Іванович – орден Жовтневої революції (1971),
  • Цапков Микола Васильович – орден Жовтневої революції (1971),
  • Бубловський Іван Якович – орден Трудового Червоного Прапора (1971),
  • Грицай Карп Трохимович – орден Трудового Червоного Прапора (1971),
  • Гуріна Уляна Іванівна – орден Трудового Червоного Прапора (1971), орден Леніна – (1976),
  • Кириленко Валентина Ібрагимівна – орден Трудового Червоного Прапора (1971),
  • Лисиця Володимир Родіонович – орден Трудового Червоного Прапора (1971),
  • Гривезирський Анатолій Серафимович – орден Трудового Червоного Прапора (1974),
  • Малікова Римма Іванівна – орден Трудового Червоного Прапора (1974), Почесна Грамота Президії Верховної Ради УРСР (1981),
  • Новожилов Анатолій Васильович – орден Трудового Червоного Прапора (1974), звання «Заслужений шахтар УРСР» (1981),
  • Хижняков Аркадій Павлович – орден Трудового Червоного Прапора (1974), орден «Знак Пошани» (1971),
  • Чуркін Тимофій Васильович – орден Трудового Червоного Прапора (1974),
  • Ендеберя Віктор Павлович – орден Трудового Червоного Прапора (1974),
  • Астахов Михайло Андрійович – орден «Знак Пошани» (1971),
  • Ільїн Віктор Георгійович – орден «Знак Пошани» (1971),
  • Коломойцев Семен Григорович – орден «Знак Пошани» (1971),
  • Марченко Федір Павлович – орден «Знак Пошани» (1971),
  • Нікулін Євген Сергійович – орден «Знак Пошани» (1971),
  • Самсонова Антоніна Дмитрівна – орден «Знак Пошани» (1971),
  • Шаповалов Дмитро Тимофійович – орден «Знак Пошани» (1971),
  • Гончаров Микола Олександрович – орден «Знак Пошани» (1974),
  • Коваленко Валентина Федорівна – орден «Знак Пошани» (1974), орден Трудового Червоного Прапора (1977),
  • Кравченко Валентин Йосипович – орден «Знак Пошани» (1974),орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1977),
  • Максименко Микола Павлович – орден «Знак Пошани» (1974),
  • Полтавець Микола Павлович – орден «Знак Пошани» (1974),
  • Старцев Микола Тимофійович – орден «Знак Пошани» (1974),
  • Олійник Микола Тимофійович – орден «Знак Пошани» (1974),
  • Прокопенко Катерина Лазарівна – медаль «За трудову доблесть» (1971),
  • Толстих Алла Іванівна – медаль «За трудову доблесть» (1971), орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1976), звання «Заслужений працівник промисловості УРСР» (1981),
  • Чуріліна Катерина Федорівна – медаль «За трудову доблесть» (1971),
  • Шепель Олександр Семенович – медаль «За трудову доблесть» (1971),
  • Болохов Григорій Петрович – медаль «За трудову доблесть» (1971), Почесна Грамота Президії Верховної Ради УРСР (1981),
  • Ірюпін Микола Іванович – медаль «За трудову доблесть» (1971),
  • Мартинов Сергій Петрович – медаль «За трудову доблесть» (1971),
  • Житникова Раїса Василівна – медаль «За трудову доблесть» (1971), орден Трудового Червоного Прапора (1977), Почесна Грамота Президії Верховної Ради УРСР (1981), звання «Лауреат Державної премії СРСР» (1988),
  • Парпієв Пулат – медаль «За трудову доблесть» (1971), орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1977 ),
  • Фоменко Олексій Степанович – медаль «За трудову доблесть» (1971), орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1977 ),
  • Дрижерук Раїса Кирилівна – медаль «За трудову відзнаку» (1971),
  • Д'яконова Ніна Дмитрівна – медаль «За трудову відзнаку» (1971),
  • Чудин Олександр Касьянович – медаль «За трудову відзнаку» (1971),
  • Шаповалова Лідія Петрівна – медаль «За трудову відзнаку» (1971),
  • Болохов Владислав Миколайович – медаль «За трудову відзнаку» (1971),
  • Бондаренко Раїса Федорівна – медаль «За трудову відзнаку» (1974),
  • Бровко Єгор Данилович – медаль «За трудову відзнаку» (1971),
  • Захаров Віктор Васильович – медаль «За трудову відзнаку» (1974),
  • Зелена Олександра Іванівна – медаль «За трудову відзнаку» (1974),
  • Резванова Ніна Романівна – медаль «За трудову відзнаку» (1971), орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1977), Почесна Грамота Президії Верховної  Ради УРСР (1981), орден Жовтневої революції (1986), звання «Заслужений працівник промисловості УРСР» (1996),
  • Батенева Людмила Никифорівна – орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1975), орден «Знак Пошани» (1981),
  • Зайцева Ольга Василівна – орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1975),
  • Захаров Володимир Васильович – орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1975),
  • Горецький Олександр Якович – орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1975), 
  • Головченко Леонід Павлович – орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1975),
  • Пятопал Микола Григорович – орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1975), медаль «За трудову доблесть» (1978),
  • Гиренко Михайло Іванович – орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1975),
  • Поліханенко Олександр Андрійович – орден Трудового Червоного Прапора (1976), орден Жовтневої революції (1981),
  • Рагуз Леонід Костянтинович – орден Трудового Червоного Прапора (1976),
  • Чуйко Віктор Іванович – орден Трудового Червоного Прапора (1976), Почесна Грамота Президії Верховної Ради УРСР (1981),
  • Острижний Володимир Іонович – орден Трудового Червоного Прапора (1977), Кавалер 3-х ступенів Знака Шахтарська слава (1989),
  • Абрагімов Олександр Михайлович – орден «Знак Пошани» (1976), орден Трудового Червоного Прапора (1986),
  • Калітіна Валентина Олександрівна – орден «Знак Пошани» (1976),орден Трудового Червоного Прапора (1981), звання «Заслужений працівник промисловості УРСР» (1987),
  • Марченко Володимир Павлович – орден «Знак Пошани» (1977),
  • Гнилицький Анатолій Степанович – орден «Знак Пошани» (1977),
  • Радинський Валентин Іванович – орден «Знак Пошани» (1977),
  • Солов’янов Микола Федорович ­орден «Знак Пошани» (1977),
  • Ясеновський Віктор Михайлович – орден «Знак Пошани» (1977),
  • Підойма Анатолій Іванович – орден Трудової Слави (1977),
  • Лавриновський Леонід Михайлович – орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1976), орден Трудового Червоного Прапора (1986),
  • Біла Тамара Олександрівна – орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1978),
  • Живновицький Володимир Арсенович – орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1978),
  • Кисловська Вікторія Іванівна – орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1978),знання «Заслужений працівник промисловості УРСР» (1981),
  • Соломка Єлисей Єфремович – орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1978),
  • Осьмаченко Людмила Іванівна – медаль «За трудову доблесть» (1976),
  • Черненко Микола Григорович – медаль «За трудову доблесть» (1976),
  • Малинов Іван Олексійович – медаль «За трудову доблесть» (1976),
  • Сидоренко Володимир Георгійович – медаль «За трудову доблесть» (1976), орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1986),
  • Белицька Ніна Іванівна – медаль «За трудову доблесть» (1978),
  • Камишанський Андрій Данилович – медаль «За трудову відзнаку» (1976),
  • Бурлаченко Петро Сергійович – медаль «За трудову відзнаку» (1977),
  • Романова Людмила Григорівна – медаль «За трудову відзнаку» (1978),
  • Ворона Ганна Михайлівна – Почесна Грамота Президії Верховної Ради УРСР (1981),
  • Скрипник Іван Григорович – Почесна Грамота Президії Верховної Ради УРСР (1981), Кавалер 3-х ступенів знака «Шахтарська слава» (1996), орден «Знак Пошани» (2003),
  • Солов'янов Віктор Петрович– Почесна Грамота Президії Верховної Ради УРСР (1981),
  • Матусов Борис Якович – звання «Заслужений Шахтар УРСР» (1981),
  • Бородин Павло Семенович – орден «Знак Пошани» (1981),
  • Біленко Віктор Володимирович – орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1981),
  • Бурковський Віктор Іванович – орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1981),
  • Камишанська Валентина Григорівна – орден «Знак Пошани» (1981), звання «Заслужений працівник промисловості України» (1997),
  • Жученко Віктор Миколайович – орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1981), орден Трудової Слави ІІ ступеню – 1986),
  • Кобзаренко Анатолій Микитович – орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1981),
  • Невєров Микола Ілліч – звання «Заслужений Шахтар УРСР» (1981),
  • Махник Михайло Степанович – орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1981),
  • Мешкова Людмила Єгорівна – орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1981),
  • Порван Леонід Павлович – орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1981),орден Трудової Слави ІІ ступеню (1986),
  • Решетніков Анатолій Петрович – орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1981),
  • Аралов Віктор Олексійович – медаль «За трудову доблесть» (1981),
  • Варченко Ганна Іванівна – медаль «За трудову доблесть» (1981),
  • Колесник Ольга Григорівна – медаль «За трудову доблесть» (1981),
  • Майстренко Іван Пилипович – медаль «За трудову доблесть» (1981),
  • Шепель Любов Володимирівна – медаль «За трудову доблесть» (1981), орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1986),
  • Білоусов Борис Іванович – медаль «За трудову відзнаку» (1981),
  • Калашнік Борис Андрійович – медаль «За трудову відзнаку» (1981),
  • Кожушко Світлана Григорівна – медаль «За трудову відзнаку» (1981),
  • Орлов Сергій Михайлович – медаль «За трудову відзнаку» (1981),
  • Кіндюшенко Григорій Никифорович – Почесна Грамота Президії Верховної Ради УРСР (1981),
  • Немикин Віктор Федорович – Почесна Грамота Президії Верховної Ради УРСР (1981),
  • Орел Анатолій Миколайович – Почесна Грамота Президії Верховної Ради УРСР (1981), звання «Заслужений працівник промисловості України» (1996), Кавалер 3-х ступенів знака «Шахтарська слава» (1989),
  • Савишкін Костянтин Семенович – Почесна Грамота Президії Верховної Ради УРСР (1981),
  • Смирнов Василь Андрійович – Почесна Грамота Президії Верховної Ради УРСР (1981),
  • Ткач Олексій Іванович – Почесна Грамота Президії Верховної Ради УРСР (1981),
  • Коваленко Неля Данилівна – Почесна Грамота Президії Верховної Ради УРСР (1981),
  • Бондаренко Зоя Михайлівна – Почесна Грамота Президії Верховної Ради УРСР (1981),
  • Лисокобилка Алла Федорівна – звання «Заслужений працівник промисловості УРСР» (1981),
  • Грищенко Альберт Васильович – Почесна Грамота Президії Верховної Ради УРСР (1984), Кавалер 3-х ступенів знака «Шахтарська слава» (1989),
  • Бірюков Анатолій Федорович – орден «Знак Пошани» (1986), Кавалер 3-х ступенів знака «Шахтарська слава» (1997), звання «Заслужений працівник промисловості України» (1999), орден «Знак Пошани» (2006),
  • Демешко Галина Володимирівна – орден «Знак Пошани» (1986),
  • Малкин Анатолій Миколайович – орден «Знак Пошани» (1986),
  • Панасенко Юрій Володимирович – орден «Знак Пошани» (1986),
  • Задоркин Анатолій Іванович – орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1986),
  • Кожушко Віктор Прокопович – орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1986), Кавалер 3-х ступенів знака «Шахтарська слава» (2002), орден «Знак Пошани» (2008),
  • Чапліна Валентина Петрівна – орден Трудової Слави ІІІ ступеню (1986),
  • Аксьонов Олександр Костянтинович – медаль «За трудову доблесть» (1986), Кавалер 3-х ступенів знака «Шахтарська слава» (1996), орден «Знак Пошани» (2003),
  • Багринцова Раїса Іванівна – медаль «За трудову доблесть» (1986),
  • Галушко Сергій Федорович – медаль «За трудову доблесть» (1986),
  • Єфімович Володимир Анатолійович – медаль «За трудову доблесть» (1986),
  • Юрасов Віктор Андрійович – медаль «За трудову доблесть» (1986),
  • Глащенко Алла Василівна – медаль «За трудову відзнаку» (1986),
  • Живновицька Катерина Миколаївна – медаль «За трудову відзнаку» (1986),
  • Колосовська Віра Василівна – медаль «За трудову відзнаку» (1986),
  • Гордієнко Ірина Іванівна – медаль «За трудову відзнаку» (1986), звання «Заслужений працівник промисловості» (2006),
  • Орлова Валентина Федорівна – медаль «За трудову відзнаку» (1986),
  • Чесняк Анатолій Леонідович – Почесна Грамота Президії Верховної Ради УРСР (1986),
  • Тарадайко Анатолій Григорович – орден «За заслуги» – (1997), Кавалер 3-х ступенів знака «Шахтарська слава» (1998),
  • Пирін Сергій Миколайович – Кавалер 3-х ступенів знака «Шахтарська слава» (2000), орден «Знак Пошани» (2000), медаль «За працю і звитягу» (2002), звання «Заслужений працівник промисловості України» (2006),
  • Шевцова Ніна Іванівна – звання «Заслужений працівник промисловості України» (2001),
  • Булінг Василь Гербетович – Кавалер 3-х ступенів знака «Шахтарська слава» (1996), медаль «За працю і звитягу» (2003), орден «Знак Пошани» (2006),
  • Моделкін Юрій Володимирович – Кавалер 3-х ступенів знака «Шахтарська слава» (2000), медаль «За працю і звитягу» (2004), орден «Знак Пошани» (2006), звання «Заслужений працівник промисловості» (2009),
  • Троян Андрій Адамович – звання «Заслужений гірник України» (2017),
  • Котенко Леонід Олександрович – Кавалер 3-х ступенів знака «Шахтарська слава» (1998), орден «Знак Пошани» (2006), звання «Заслужений гірник України» (2018),
  • Бритченко Олександр Леонідович – Кавалер 3-х ступенів знака «Шахтарська слава» (2004), орден «Знак Пошани» (2009), звання «Заслужений гірник України» (2020),
  • Ковальов Сергій Вікторович – Кавалер 3-х ступенів знака «Шахтарська слава» (2008), звання «Заслужений гірник України» (2020).

  

Шановні читачі! Будь ласка, якщо ви знайшли помилку у написанні будь-якого імені або прізвища, телефонуйте за номером +380994333533 (Вікторія Губанова – адміністратор сайту). Помилку обов’язково буде виправлено.

Це дуже важливо, бо нагороджені працівники це – Золотий фонд ДП «Артемсіль».

Випадковий вибір

  • Останні новини

  • Коротко

  • Народні прикмети

Великі перемоги Вероніки Коржової Великі перемоги... З 13 по 15 грудня в місті Кам... More detail
У  наших спортсменів – відмінні результати У наших сп... З 7 по 11 грудня у місті Добр... More detail
Віртуальна версія привабить ще більше туристів Віртуальна... Нещодавно у популярного т... More detail

Сохраняется опасность проседания грунта и образования карстовых провалов в районе ст. Кудрявка (опасная зона бывшего рудника им. Шевченко). 

 

9 жовтня відзначається день пам'яті апостола Іоанна Богослова. У народі примітили, якщо на Богослова сніг, то зима ввійде в свої права на Михайлів день (21 листопада). Якщо дощ зі снігом – з середини січня і до середини лютого тричі варто чекати сильної відлиги. Якщо сонячно і тепло – липень буде дощовим і холодним.

 

Сайт газети "Соляник" ДП "Артемсіль". 

Адміністратор та контент-менеджер сайту Вікторія Губанова