Вітаємо військовиків, воїнів запасу, ветеранів!

Шановні армійці, та всі, хто проходив службу у лавах української армії, дорогі ветерани війни!

 

День Збройних Сил України – це свято мужніх, сміливих та надійних захисників, котрі з гідністю виконують свій обов’язок, відстоюючи незалежність держави.

Саме на збройні сили покладено головне завдання – захищати територіальну цілісність, незалежність і суверенітет держави, її національні інтереси, економічний потенціал, конституційний лад. Майбутнє України залежить від того, наскільки професійним, підготовленим і сучасним буде наше військо.

Нинішні захисники держави продовжують героїчні бойові традиції. Як колись їх батьки, діди та прадіди, ризикуючи власним життям, вони роб­лять все можливе, щоб небо над рідною землею було ясним, а громадяни жили у мирі та спокою.

Стійко долаючи усілякі труднощі, українські воїни є прикладом вірного служіння Вітчизні. Завдяки професійній майстерності, відповідальному ставленню до виконання будь-яких найскладніших завдань, вони гідно служать своїй державі і народу.

З нагоди свята бажаю вам, шановні військові, здоров’я, щастя, злагоди, миру! Хай у вас та ваших сім’ях завжди панує благополуччя, а у своїй нелегкій справі ви досягнете великих успіхів!

Юрій ТОВСТОКОРЕНКО,

в.о. директора  ДП «Артемсіль».