Шановні працівники підприємства, ветерани соляного виробництва!

З кожним днем все ближче до нас новорічні свята, які традиційно завершують трудовий рік. 2018-й увійде в історію ДП «Артемсіль» багатьма важливими подіями.

 

Стараннями керівництва  підприємства та усього колективу соляників в цей період вдалося виконати безліч складних виробничих завдань, запровадити новітні технології, вирішити соціальні питання.

В середині грудня ДП «Артемсіль» подолало двохмільйонний рубіж солевидобутку і це стало справжнім успіхом. Нарощування обсягів виробництва підтвердило наявність потенційних можливостей нашого колективу, високий рівень професійної майстерності, відповідальне ставлення робітників до своєї справи та зацікавленість у загальному результаті. Дякую всім за сумлінну працю! Сподіваюсь, що 2019 рік принесе нам нові здобутки. Адже досвіду та працьовитості соляникам завжди вистачало!

Від імені керівництва ДП «Артемсіль» з нагоди прийдешніх свят бажаю всім соляникам  та їх родинам міцного здоров’я, особистого щастя, миру, злагоди, натхнення та нових трудових досягнень. Веселого Нового року, щасливого Різдва!

Юрій ТОВСТОКОРЕНКО,

в.о. директора.